Kara Üzüm Cekirdeği ile Göğüsleri Büyütmek

K

karmen

Misafir
valla ben egeliyim. kuru üzüm çok olur burda. bide siyah üzüm çok severim çokta yerim
ondanmı acaba bendeki durumun böyle olması -kop

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
valal ben 3-4 aydır yutuyorum alışkanlık oldu. biraz dolgunluk var ama. amannn büyüdü mü büyümedi mi artık umursamıyorum başka faydaları için devam ediyorum. kemikleri kuvvetlendiriyor diye yutuyorum . ayrıca damarlara da faydalıymış.

K

karmen

Misafir
valal ben 3-4 aydır yutuyorum alışkanlık oldu. biraz dolgunluk var ama. amannn büyüdü mü büyümedi mi artık umursamıyorum başka faydaları için devam ediyorum. kemikleri kuvvetlendiriyor diye yutuyorum . ayrıca damarlara da faydalıymış.

sağlığın yanındada bir gelişme dolgunluk olursa hediyesi olur demi canım :D

seker_kız

Yeni Üye
Tepki
22
arkadaslar kesın sonuca ulasan varmı bununla ılgılı ben cekırdegını yemeye baslamıstımm bellı bı sure sonra ınsan ıstemıooo yemek fılan.. ama aktardan alacagımm 1ay kullanacagım duzenlı olarak bakalım ıse yarayacakmı:dusun/COLOR]

yalnızlık

Daimi Üye
Tepki
371
bende bir deneyeceğim
benimkiler zaten 75 ti
ikinci çocuktan sonra nedense çekildiler
şimdi 75 bile büyük oluyor
üstelik sol taraftaki acayip küçüldü
oğlum onu daha çok emiyordu ondan mı bilmem

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar olumlu bir sonuç almak için en az 2 ay kullanılacak diye biliyorum:eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Essem sorunca ölçeyim dedim 87 çıktı göğüs ölçüm,85 destekli sütyen kullanıyorum,iyi bişey mi oluyo yani bu şimdi:D:dil:

Kara üzüm çekirdeği kullanmadım ama

S

suna

Misafir
kolay gelsi n inş faydasını görürsünüz cnm
beyazbayrak.gif

beyazkuğu

Yeni Üye
Tepki
4
bahsettiğiniz kara üzüm çekirdeği yağımı

ben daha önce çörekoto yağını duymuştum .
ama süren insan poğaça gibi kokar

bahsettiğiniz karaüzüm çekirdeği yağımı
nasıl kullandınız bilgi verirseniz sevinirim.

ne şekilde aşmak doğru acaba.
tecrübesi olan varsa söylesin

ben bu gün başlayacağım
:kupa:

hoşlarına gitmiştir bence

Su ay sizin kullandığınız hangi markanın ürünü:hhhhhh:

hamile kalmayada yardımcımı acaba

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Beyazkuğu,

Aktara gidip alırsan verir, zaten açık satılıyor kara üzüm çekirdeği.

Tepki
1
beyaz kuğu ben denedim inanki faydasını çok gördüm benim göyüslerim 75 bedeni doldurmuyordu şimdi 80 takıyorumsabah ve akşam bir tatlı kaşığı k.ü.ç ve bir çay kaşığı çörek otunu yiyorum yemeklerden sonrada çemen otu şerbetçi otu ve melek otunu çay gibi demleyip hergün içiyorum sabah ve akşam çörek otu yağını 10 dakka masaj uyguluyorum bunları yapalı 1 ay oldu şu anda silikonlu gibi oldular

seker_kız

Yeni Üye
Tepki
22
beyaz kuğu ben denedim inanki faydasını çok gördüm benim göyüslerim 75 bedeni doldurmuyordu şimdi 80 takıyorumsabah ve akşam bir tatlı kaşığı k.ü.ç ve bir çay kaşığı çörek otunu yiyorum yemeklerden sonrada çemen otu şerbetçi otu ve melek otunu çay gibi demleyip hergün içiyorum sabah ve akşam çörek otu yağını 10 dakka masaj uyguluyorum bunları yapalı 1 ay oldu şu anda silikonlu gibi oldular

ya cıdden dogruysa eger bende kullanacagım bende aynı durumdayım 75ı doldurmuoo ve sıkıldım bu durumdan ıyıce bakalım hemen gıdıp aktara alacagım hepsını ve deneyecegım bende bır ayda dedıgın gıbı oılacakmı paylasımın ıcın tsk ederım:eek:

violet

Yeni Üye
Tepki
12
gerçekten etkili gibi anlatılanlara bakılırsa sanırım kara üzüm çekirdeği ve çörek otu yağını beraber kullanmak en iyisi olacak bende en kısa zamanda alıp başlayıp buradan sonuçları paylaşacağım.ayrıca herhangi bir sebeple sarkan göğüsleriniz için toparlayıcı bi egzersiz hem çok basit yerinizde yapabilirsiniz.egzersiz şöyle:avuç içlerinizi birleştirip itiyorsunuz göğüslerinizi hissederek yapın.yapınca bakın nasıl kasıldığını görürsünüz.:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar