Kara Üzüm Cekirdeği ile Göğüsleri Büyütmek

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım ben maalesef devam edemedim; ama yeniden başlayacağım.

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
Canım ben maalesef devam edemedim; ama yeniden başlayacağım.

biraz sabredersen gerçekten faydası oluyor. inşallah devam edersin.hem cilde de parlaklık veriyor. cilt kırışıklarını engelliyormuş. ayrıca varis, basur için de çok faydalıymış.eee daha ne olsun. hadi başla bakalımmmm :eek::eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
biraz sabredersen gerçekten faydası oluyor. inşallah devam edersin.hem cilde de parlaklık veriyor. cilt kırışıklarını engelliyormuş. ayrıca varis, basur için de çok faydalıymış.eee daha ne olsun. hadi başla bakalımmmm :eek::eek:

:D Valla canım inanır mısın? Şu saat oldu hala yemek ve kahvaltı yapmadım. İştahım yok; ama yarından itibaren başlayayım değil mi?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Dün itibari ile kara üzüm çekirdeğine bende start vermiş bulunmaktayım.
Ben kuru üzümü olduğu gibi yiyorum yani toz karışımından alamadım,böyle daha bir hoşuma gitti..
Hem kan yapıyormuş,hemde bu arada göğüslerimi de büyütmüş olacağım..
Her gün bir avuç yiyorum..
Sanki bugün biraz biraz ağrı var gibi yaaa,ondan mı bilmiyorum hayırlısı bakalım..

Hatta eşim ile birlikte aldım kara üzüm kurusunu,ne yapacaksın dediğinde göğüslerimi büyüteceğim dediğimde çok güldü bana:cirla:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hadi hayırlısı olsun bebem:D Ben de eşime dediğim de yeme öyle tozları birşey olcak sana dedi:kptmya: Ben de kan yapıyormuş deyince tamam dedi:D:D Halbuki toz yiyorum ben:gul:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hadi hayırlısı olsun bebem:D Ben de eşime dediğim de yeme öyle tozları birşey olcak sana dedi:kptmya: Ben de kan yapıyormuş deyince tamam dedi:D:D Halbuki toz yiyorum ben:gul:

Aktarcıya eşimle birlikte gittik;
Eşim başka bir üzüm gösterdi bak bu daha güzel dedi,dolmalar için güzel tat verir dedi:gul:
Bende yok dedim dolma için almıyorum,kendim için alıyorum dedim..
Sonra aktarcıdan çıkınca anlattım işte göğüsleri büyütüyormuş bu üzümün çekirdeği dediğimde bana çok güldü:bitter:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Aktarcıya eşimle birlikte gittik;
Eşim başka bir üzüm gösterdi bak bu daha güzel dedi,dolmalar için güzel tat verir dedi:gul:
Bende yok dedim dolma için almıyorum,kendim için alıyorum dedim..
Sonra aktarcıdan çıkınca anlattım işte göğüsleri büyütüyormuş bu üzümün çekirdeği dediğimde bana çok güldü:bitter:

:kptmya::kptmya::kptmya: KOPTUM hasta hasta ilahi şahım :kptmya::kptmya::kptmya:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım erkekler gülmekte haklılar ama:) Birkaç forumda sivilcelerin geçmesi için idrar sürün yazıyordu:gul: Artık abarttık olayı:kptmya:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bende erkek kardeşimi aradım bana toz al diye. ne için lazım ki dedi(garibim onu ne için kullandğım bilmiyor yaaa:gul::gul::gul:)

bende antioksidanmış dedim. hemde cildi güzelleştiriyormuş dedimsağolsun her bittiğinde alıp geliyor.:gul::gul:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bende erkek kardeşimi aradım bana toz al diye. ne için lazım ki dedi(garibim onu ne için kullandğım bilmiyor yaaa:gul::gul::gul:)

bende antioksidanmış dedim. hemde cildi güzelleştiriyormuş dedimsağolsun her bittiğinde alıp geliyor.:gul::gul:

:gul: :gul: Ay koptum sabah sabah valla bizden korkulur :gul:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım uzun soluklu kullanan su.ay var ve o da etkisinin olduğunu söyledi canım.

Bizi takip edersen sonucu öğrenirsin tatlım-ayse

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bende halen ağrı var,bu ağrılar üzümden dolayımı bilmiyorum ama bir değişiklik gözlemlemedim halen-hmm

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Şahım bebiş olmasın :besik:

canan07

Yeni Üye
Tepki
5
selam kızlar ben yaklaşık 1 ay önce tazmıştım k.ü.ç.başladım diye 1 ay oldu ama bi degişiklik yok:(ama her bünyede farklı etki yaparmış umudumuzu kaybetmeyelim derim.gögüslerimize bi faydası olmasa bile birsürü faydası var k.ü.ç nin:)inş faydasıda olur öptm şekerler:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar