İtiraf edin,rahatlayın

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
maalesef tek derdim bu değil hülyacım:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
dertlerimi sadece rabbim çözümler hülyacım rabbim hepimizin yardımcısı olsun çok teşekkür ederim:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
ben de birazcık itirafta bulunayım bari yaşıma uygun giyim gimiyorum bendede geç kızlığa özenti olmuş nedendir bilmem ama çocuklarım bana kızıyor mesela face buuka katıldım oğlum çıldırdı çok kıskanç bir yapıya sahip hemen kaydımı silmemi istedi biraz makyaj yapsam bu günlerde çok gözüme batyon diyor napayım bizim zamanımızda böyle güzel şeyler yoktu acaba yaşlanmaktanmı korkuyorum ne dersiniz kardeşim abla bakıyorum entel takılıyon diyor :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

ben elli beş yaşındayım iki çocuk bir koca büyüttüm şimdi kurslara gidiyorum tel kırma ve ahşap boyama kursunu bitirdim sıra bilgisayar kursuna geldi allahın izniyle onada gideceğim sen erkeklere bakma sıla hanım benim destekçilerim kızım ve gelinim hatta bilgisayar kursuna gitmemi gelinim istedi oğlum ve kocam hep evde oturmamı istiyorlar oğlum derki anne 22 yıl çalıştın sokaktan bıkmadınmı eşimde derki kurs lafı duymak istemiyorum giyim konusuna gelince ben rahat edeceğim giysileri tercih ederim genç yada yaşlı göstermiş önemli değil ama genç gösterirse memnun olurum:ayna:

Tepki
23
bende itiraf etcem.. hepinizden küçüğüm belki ama benimde var işte sorunlarım bazen! ayrılmış olsakta hala çok seviyorum ben onuuuuuuu...... hala aşkım o benimmmmm hala daha tam kopamadık ayrılamadık ama çok seviommm ayrılmak hiç istemiom :eek::utan::utan: aşkım demesini bile çok özledimmmm...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
bende itiraf etcem.. hepinizden küçüğüm belki ama benimde var işte sorunlarım bazen! ayrılmış olsakta hala çok seviyorum ben onuuuuuuu...... hala aşkım o benimmmmm hala daha tam kopamadık ayrılamadık ama çok seviommm ayrılmak hiç istemiom :eek::utan::utan: aşkım demesini bile çok özledimmmm...

ah ah şimdi genç olsam da aşk acısı çeksem ne güzel derttir aşk acısı :dans

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
itiraf ediyorum çok mutsuzum bu hayattan çok sıkıldım yaşamak artık bana işkence gibi gelıyor söyleyemem derdimi kimseye o bende sır olarak mezara gidecek:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
itiraf ediyorum canım çok sıkılıyo 1 hafta boyunca uymak istiyorum ama yapamıyorum:gitme::gitme:

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
itiraf ediyorum.bu günü eşimle kavga etmek istiyor canım ne yapsa gıcığıma gidiyor....:alsana:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar