İmzadaki resimler

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Arkadaşlar merhaba.

Bildiğiniz gibi yalnızca hamile olan kullanıcılarımızın, imzalarına gün sayıcı resimler ekleyebilmesi için bütün kullanıcılarımıza imzalarda resim gösterebilme yetkisi verdik.

Ancak görüyorum ki, bir çok arkadaşımız imzalarında farklı farklı resimler kullanıyorlar. Ve açıkçası bu durum beni rahatsız ediyor. Her mesajınızın altında gereksiz resimlerin bulunması hoş değil bence.

Üzgünüm, fakat hamile olan arkadaşlar ve imzalarında gün sayıcı resimler olan kullanıcılar dışındaki tüm imzasında resim olan kullanıcıların imzaları denk gelindiğinde düzenlenecektir. Ve resimsiz hale getirilecektir.

Moderatör arkadaşlarımızın da bu kurala uymaları gerekmektedir. Yani moderatör arkadaşlarımızda resimlerinde imza kullanamazlar.

Umarım bu konuda tüm kullanıcılarımız hassasiyet gösterirler.

Bir çok kullanıcının imzasını bizzat ben düzenledim. Ve resimsiz hale getirdim. İmzalarında resim bulunan kullanıcıların, gerektiğinde imza kullanma yetkileri tamamen kısıtlanacaktır.
İyi paylaşımlar dilerim.

G

GuL_CiCeGi

Misafir
tskler sayın admin benimde acıkası yaklasık 1 ay önce vardı ama bilmiyordum siz sanırım kaldırdınız resmı ondan beride eklemedım... ve artık nedenini bildigim icin bile bilede eklemem ;)

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Bu konudaki iyi niyetim suistimal edildiği için, kullanıcılarımızın imzalarında resim kullanmaları tamamen yasaklanmıştır. Sadece hamile olup, imzalarına doğum sayacı ekleyecek arkadaşlar benimle iletişime geçtikleri taktirde imzalarında tarih sayaç resmi kullanabileceklerdir.

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
fikirlerinize saygi duyuyorum, kendi adima soylemem gerekirse bence gayet guzel oluyordu ... hoscakalin....

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
bende fikrine saygı duyorum admin..teşekkürler..ama çook hoş duruyordu..çeşke dursaarda ama karar sizin...ben kullnıyodum silcem artık..

Tepki
40
fikirlerinize saygı duyuyoruz admin ..Ama imza Güzel duruyordu....en azından bana moral veriordu ...askerliğimin bittiğini orda daha iyi görüyordum....
hamile bayanların ne özeLLiği var bunu anLamış değiLim.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
fikirlerinize saygı duyuyoruz admin ..Ama imza Güzel duruyordu....en azından bana moral veriordu ...askerliğimin bittiğini orda daha iyi görüyordum....

Bencede haklısın ben kullanmıyodum gerçi ama hamileler bebek yazık bunlarda asker bekliyo bunlarında beklediği var sonuçta

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444

İmzanızı ayarladım. Bu tür mazeretleriniz olduğunda bildirirseniz ayarlayabilirim. Ben askerlikle ilgili durumu belirtmemiş olabilirim. Hemen tavır almanıza gerek yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar