Hanımlarrr yardımınıza ihtiyacım var !!!

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
kızlar bence sinbo kesinlikle almayın derim ne kullandıysam bozuldu.tabii yinede memnun kalanlarda vardır saygı duyarım..ben meyve sıkacağı aldım arzum markası ama hiç kullanmıyorum.evde boşa yer kaplıyor yani
teşekkürler canım ewet aslına bakarsan meywe sıkacağı banada lüzumsuz gibi geliyo ama daha karar weremedim alsam mı almasam mı yada eger çok lazım olursa ilerde falan alırım diye düşünüyorum

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
teşekkürler canım ewet aslına bakarsan meywe sıkacağı banada lüzumsuz gibi geliyo ama daha karar weremedim alsam mı almasam mı yada eger çok lazım olursa ilerde falan alırım diye düşünüyorum

canım bence şimdi alma meyve sıkacağını.ben evlenirken almamıştım çocuk olunca aldım ama oda zaten içmedi güzelim meyve sularını.doğal olarak boşa alınmış oldu.sen öncelik olarak çok gerekli olanları al.sonra ihtiyaç olanlarıda alırsın zamanla.

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
canım bence şimdi alma meyve sıkacağını.ben evlenirken almamıştım çocuk olunca aldım ama oda zaten içmedi güzelim meyve sularını.doğal olarak boşa alınmış oldu.sen öncelik olarak çok gerekli olanları al.sonra ihtiyaç olanlarıda alırsın zamanla.
dimi ya ewet haklısın canım tamam ozaman karar werilmiştir meywe sıkacağını şimdilik listeden çıkarmış bulunduk :cokkomik: sonraya attık:zuzu:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Öncelikle konunuz uygun bir bölüme taşınacaktır merak etmeyin :sirin:

Çamaşır makinem,bulaşık makinem ve buzdolabım arçelik.Çok hatta çook memnunum.Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.Bosh ve Arçelik arasında çok çok gidip gelmiştim tercihimi arçelikten yana kullandım.

Diğer mutfak eşyalarında tefal ve arzum diyorum.örneğin rondom ve su ısıtıcım ilk yıl king markaydı.hediye gelmişti evlenmeden önce.Ben kingin iyi bir marka olduğunu düşünürdüm ama bir yıl içinde mahvoldu yada ilk yılın tecrübesizliğinden eşim ve ben mahvettik bilmiyorum :hihi:

Mutfağa girince mutlaka elimin altında olması gereken ; su ısıtıcım,mikser+blendır,rondo bunlar olmazsa olmazlarım.

Sabah kahvaltılarımın vazgeçilmezi tost makinem :hihi:

Oğlum doğduktan sonrada meyva sıkacağı aldık.

Çeyiz sandığı bana çok gereksiz geliyor siz bilirsiniz tabi yine.Aklıma gelen şimdilik bunlar hanımlar.Umarım yardımcı olabilmişimdir :ayna:

Çok teşekkür ediyorum fikirlerinizi paylaştığınız için. Aslında bizim de beyaz eşyalarımız Arçelik ama annemin zaman zaman şikayetçi olduğu da oldu :) Yine de bir düşüneyim. Olmazsa olmazlardan başlamayı düşünüyorum ben de ilk olarak :) Tost makinesi de ilk alıcaklarımdan olucak sanırım ama meyve sıkıcağı konusunda kararsızım. Sanırım son olarak alıcam onu :)

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
kızlar bence sinbo kesinlikle almayın derim ne kullandıysam bozuldu.tabii yinede memnun kalanlarda vardır saygı duyarım..ben meyve sıkacağı aldım arzum markası ama hiç kullanmıyorum.evde boşa yer kaplıyor yani

Açıkçası sinbo yu bende hiç düşünmedim :) Meyve sıkıcağını da sona saklıycak gibiyim :) Teşekkürler tatlım fikirlerin için :)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok teşekkür ediyorum fikirlerinizi paylaştığınız için. Aslında bizim de beyaz eşyalarımız Arçelik ama annemin zaman zaman şikayetçi olduğu da oldu :) Yine de bir düşüneyim. Olmazsa olmazlardan başlamayı düşünüyorum ben de ilk olarak :) Tost makinesi de ilk alıcaklarımdan olucak sanırım ama meyve sıkıcağı konusunda kararsızım. Sanırım son olarak alıcam onu :)

Meyva sıkıcağını şimdi almayın kesinlikle.Onu yıkamak bile sorun.Bulaşık makinemi nerdeyse dolduruyor parçaları :hihi: oğlum olmicaktı taze taze sıkıp meyva suyu içeyim demezdim herhalde :hihi: ama çocuk olduktan sonra gerekli.Eğer ki içerse tabi büyüdüğünde dahada gerekli olucak diye düşünüyorum.

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

Meyva sıkıcağını şimdi almayın kesinlikle.Onu yıkamak bile sorun.Bulaşık makinemi nerdeyse dolduruyor parçaları :hihi: oğlum olmicaktı taze taze sıkıp meyva suyu içeyim demezdim herhalde :hihi: ama çocuk olduktan sonra gerekli.Eğer ki içerse tabi büyüdüğünde dahada gerekli olucak diye düşünüyorum.

haklısın şekerim doğru düşünüyosun en mantıklısı meywe sıkacağını geri plana atmak:zuzu:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045

Hmm anladım :) Yalnız şimdi düşününce şöyle bir problem var, nişanlım taze meyve suyunu çok seviyo :) Hatta kendisi sıkmaya bayılıyo :cokkomik: Bunu biraz düşüniyim en iyisi :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
kızlar benim beyaz eşyalarım buzdolabım ve fırınım ankastre beko fırından memnun değilim
ama 12 yıl önce çamaşır makinamı almıştım ariston her yeri dökülüyor artık kaportası ama hala maşşallahı var çalışıyorekmek yapma makinası aldım kullanmıyorum
robot aldım
kullanmıyorum
onun yerine rondo alın çeyiz sandığı bence çok gereksiz
şimdi her yer dolaplarla dolu meyve sıkacağı parçalarından dolayı gereksiz bence insan üşeniyor meyve sıkmaya

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
kızlar benim beyaz eşyalarım buzdolabım ve fırınım ankastre beko fırından memnun değilim
ama 12 yıl önce çamaşır makinamı almıştım ariston her yeri dökülüyor artık kaportası ama hala maşşallahı var çalışıyorekmek yapma makinası aldım kullanmıyorum
robot aldım
kullanmıyorum
şimdi her yer dolaplarla dolu meyve sıkacağı parçalarından dolayı gereksiz bence insan üşeniyor meyve sıkmaya
ariston da iyi olduğunu duymuştum 12 yıl iyi kullanmışsın şilacım -ciko ekmek yapma makinesi en baştan beri bnde düşünmüyorum çok gereksiz halam almıştı sadece bikere kullandı öylece duruyo dolapta çeyiz sandıpınıda düşünmüyorum kesinlikle dediğin gibi gereksiz görüyorum bende teşekkürler fikirlerin için canım:zuzu:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
robot aldım
kullanmıyorum

Ariston un ürünlerine baktık nişanlımla ay adam alalım diye neler yapmadı :D Almayı düşünmüyorum açıkçası o markayı... Çok indirimli ürünü var ama hiç iyi değil diyo herkes...
Teşekkürler bu arada fikirleriniz için :)

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
ariston da iyi olduğunu duymuştum 12 yıl iyi kullanmışsın şilacım -ciko ekmek yapma makinesi en baştan beri bnde düşünmüyorum çok gereksiz halam almıştı sadece bikere kullandı öylece duruyo dolapta çeyiz sandıpınıda düşünmüyorum kesinlikle dediğin gibi gereksiz görüyorum bende teşekkürler fikirlerin için canım:zuzu:

Bebeğim ben Ariston un iyi olmadığını duydum ama :acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar