Hanımlar Yardımınıza İhtiyacım Var

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Hanımlar malum evlilik hazırlıkları başladı benim şimdi bizim şöyle bir durumumuz var henüz ev kiralanmadı ama biz düğünden önce herşeyi almak istiyoruz.Düğün zamanına kadar zorlanmamak için yavaş yavaş tencereler tabaklar vs vs..Bunları nasıl muhafaza edebiliriz sıkışıklığa girmek istemiyoruz yavaştan yapmak zorunda kaldık..

Kaynanamlar yeni düğün yaptı birde kardeşi borca harca girdi kredi çektiler tekrar kredi alamıyorlar bir süre kardeşide borcunu vermeye yaklasmıyor..Babamın durumuda biraz bu aralar çetrefilli 2 çocuk okutuyor.Birisi üniversite diğeri lise..Ahmet kredi çekecek öyle mobilyalar alınacak ben ona şöyle bir öneride bulundum.Düğün Paketleri var uygun fiyatlarda çok kaliteli olmadıklarını biliyorum ama idareten bunları almak istiyorum..Zamanla genciz yenilerini yaparız diyorum.Sizce mantıklımı hatta kararıda verdim bunları almayı düşünüyorum..Siz ne önerirsiniz.

ceyizpaketi1.jpg

2.999,00 TL Vestel Çeyiz Paketi

Mobilya olarakta çevremdeki bir mağazadan toplu olarak almayı düşünüyorum..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Güzel düşünmüşsün canım da bi daha alınmıyo

Eğer imkanın varsa içine sineni al,bir daha alması zor

İyice araştır markalar çok pahalı hem marka hem uygun fiyatlı neresi varsa bakın...

Muhafaza etmeye gelince açtırmazsın zaten paket halinde getiriyorlar..

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
aslında güzel düşünmüşsün
mobilyada beyaz eşyada şans işi canım aldıkların birde bakarsın yıllarca dayanıklı çıkmış tekrar alma gereği duymazsın

zaten ister istemez değiştirmek zorundada kalıyor insan eskisi gibi ne beyaz eşya ne mobilya dayanaklı çıkmıyor en fazla on sene belki daha az ondan sonra arıza vermeye başlıyorlar

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kimseyi sikintiya sokmak istemiyorum yoksa gonul ister en guzellerine sahip olmak ama ayagimi yorganina gore uzatmam gerek gibi duruyor valla cok saskinim ne yapsam diyorum..hi birde durduklari yerde kutusunda bozulmaz demi beyaz esyalar kuzenlerin bos eve koyacagim ambalajinda olacak hersey.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar