Hanımefendinin kokoş hanımları, takılarımızı paylaşmaya ne dersiniz?

T

Tash_hatun

Misafir
incitanem bu harikaymışş ayhhhh
cengizfoto033.jpg

bende bi dünya böyle küpe var içinde kalp olan akrep olan yaldız olan dolu çeşit çeşit ama bunda gözüm kaldı dikkat et bişey olmasın :) bu arada tarzlarımız aynı sanırım... özellikle inci konusunda..

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
şuan evimde çalışma var kalabalık bi kişi iltifat etti bana ve eski eşimde kıskançlığındn tasarım yaptığm odaya kapattı beni ve kızımı kızım uyudu ben işkence çekiorm tecrite tıktı resmen bizi ya(çok sıkıldım) fotoraf maknemi almaya çıktım onuda kutulamış ufff :dertli: :aglayan: şimdi telefonumda bozuldu birden bire resim çekerken morelim bozuk hep onun yüzündn :( neyse bakın kıymetinizi bilin ben bu odayı ve içndkleri kmseye göstrmem burdaki mobilyalar duvarlar elbslr bnm elmden geçmiştir.. takılarıda bn yaptm.. (taa lisedeyken) :)
diğer takılarım yukarda hep kutulara dolduruldu onlar tecritten sonra :D
e5b9f2e4.jpg

e2513264.jpg

36d54f96.jpg

31c627a2.jpg

e239f974.jpg

bu arada kelebekli bişey var ya o bnm düğün davtiymin dışıydı :):D

bakın size ne göstercm bu benim annemin yatak odası takmının bi parçasıydı annem ölmüş ben küçükken evlendiğim zaman annemle ilgili herşeyi aldım küçük bi odaya doldurdum buda onlardan bi parça tabi bi farkla dışı kaplanmış bi şekilde.. telefon bu resimden sonra bozuldu çok iğrenç çıkmış kusura bakmayın size fikir olsun diye koyuyorum.. dışını yapışkanlı kağıtlar ile kapladım duvarıda..
ae4ab7fb.jpg

:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan: canım telefonum :sok

panter sende benim bi kız arkadaşım var onun gibisin :D

öncelıkle cok guzeller canım
ıltıfat mı ettın hakaret mı anlamadım:kahve:

T

Tash_hatun

Misafir
öncelıkle cok guzeller canım
ıltıfat mı ettın hakaret mı anlamadım:kahve:

tesekkür edrm tatlım iltifat kabul edebilirsin onunda bi dünya gözlüğü var çeşit çeşit.. bendeki gözlükleride o hediye etmiştir nerde gözlük görse alıyo gecen gün gözlük almış bana..
ben gördüm taktım bana yakışmadı çok beğendm şeklini ama aklıma sen geldn kesn sana yakışır die düşündm dio :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar