Hamileyim:))))))))

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar kafana takılan bi çok soru var 5 haftalık hamileyim ve doktora gittim idrara sıkışmamışsın göremiyorum su iç bekle öyle gel dedi bende 1,5 litre su içip gittim ama fazla beklemedim çişim gelince hemen gittim eşim ve kaynanamda yanımdaydı ve zorda olsa keseyi gördü bugün çok içmemişsin suyu dedi ve ultrason resmi verdi sol köşesinde 6,2 mm yazıyor kızlar normalmi ya ağrılarım da normalmiş öyle dedi ilk hamileliklerde olurmuş kanama olmadıktan sonra sorun yok dedi eğer keseyi göremeseydim dış gebelik derdim ama kese göründü dedi haftaya tekrar çağırdı kaynanamda devlet hastanesine gidelim diyor bildiği doktor varmış ne yapmalıyım kızlar 5 haftalığa 6.2 mm normalmi

lüften çok heyecanlıyım korkuyorum desteklerinize hitiyacım var :(

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Heracım, elasum,flemingocum,bitterim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

haftaya başka doktora gidicez inşallah sağlıklıdır bişeycikler olmaz bebişime dua edin kızlar emi sağ salim alayım kucağıma büyüteyim

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar bide size bişey sorucam hamile kalmayı istediğim zaman doktora gitmiştim oda bana folik asit vermişti şimdi Allah ııma hamdolsun ki 1 ay sonra hamile kaldım şimdi folik asitim bitti bu doktorumda başka isimde folik asit verdi bişey olurmu aynı değil adları

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
kızlar bide size bişey sorucam hamile kalmayı istediğim zaman doktora gitmiştim oda bana folik asit vermişti şimdi Allah ııma hamdolsun ki 1 ay sonra hamile kaldım şimdi folik asitim bitti bu doktorumda başka isimde folik asit verdi bişey olurmu aynı değil adları

Canım ben hamile kaldığımı öğrenip doktora çıktıktan sonra kullanmaya başlamıştım folik asiti.Doktor kontrolünde hamile kalmadığım için.Kendi kullandığımında adını yazmak isterdim ama inan hatırlamıyorum.Sorun olacağını düşünmüyorum.Farklı markalarda olsa bile ikiside folik asit sonuçta

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet canım bencede isimleri farklı olsada ikiside folikasid herhangi bir sorun oluşturcağını sanmıyorum:huhuu:
Bu arada çok sevindim hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına da almanı nasib eylesin canım

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104

Canım ben hamile kaldığımı öğrenip doktora çıktıktan sonra kullanmaya başlamıştım folik asiti.Doktor kontrolünde hamile kalmadığım için.Kendi kullandığımında adını yazmak isterdim ama inan hatırlamıyorum.Sorun olacağını düşünmüyorum.Farklı markalarda olsa bile ikiside folik asit sonuçta

evet canım inşallah bişey olmaz ben 1 ay kullandım hamile kaldım Allahıma hamd olsunki aratmadı ilk ayımda hamile kaldım :) Allah ım isteyen herkese versin çok teşekkür ederim şekerparem

Evet canım bencede isimleri farklı olsada ikiside folikasid herhangi bir sorun oluşturcağını sanmıyorum:huhuu:
Bu arada çok sevindim hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına da almanı nasib eylesin canım
amin amin amin canım yağan yağmurlar yüzü suyu hürmetine sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsin hayırlısıyla YARADANIM
Hayırlı olsun pervin. Sağlıcakla alasın kucağına bebeğini:huhuu:

amin çok sağol ayserim benim
canım hayırlı olsun çoık sevindim tebrik ediyorum

teşekkür ederim kraliçecim

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393

Bişeycik olmaz canım sen merak etme folik asitler aynıdır genelde,hem sana hamile kalmadan önce vermiş farklı olsa ozamanda vermezdi biliyorsun bebek isterken ilaç kullanmak sakıncalı ama dr kontrolünde olmadığı sürece.H bide şu imzanı değiştir artık :)

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Gözün aydın pervin , sağlıklı mutlu bir hamilelik geçirirsin umarım , şimdiden bu tarz milimlik hesapları kafana takma canım , doktor seni uyarırdı zaten anormal bir durum olduğunu görse , keyfini çıkar hamileliğinin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar