Güzel Günler (Show Tv)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Orada Feyyaz dram yaptı bence kız heyecanlı telaşlı elini ayağını nereye koyacağını bilemiyor bir de onu mu gözetecek? Feyyaz bey dışarıda ağlak ağlak oturacağına içeriye girerken takılacaktı peşine kızın:mola:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Orada Feyyaz dram yaptı bence kız heyecanlı telaşlı elini ayağını nereye koyacağını bilemiyor bir de onu mu gözetecek? Feyyaz bey dışarıda ağlak ağlak oturacağına içeriye girerken takılacaktı peşine kızın:mola:
Zaten bunlar bişeyi beceremezler :kriz:
Hakim alacak kıymet hanımı hepsinden önce :krizz:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Neyse Altan ile Atakan evleniyor gibi görünüyor tabii nikah memuru kalp krizi geçirmez ya da başka birinin mevzuları araya girip nikahı bozmazsa :gülsemmi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bölüm çok tatlıydı be :) Ama Feyyaz'ın durumu sıkıntılı gibi kızın babası isteme töreninde söz alınca eyvah dedim kesin Feyyaz Füsun için vazgeçmek isteyecek ama söz verdiği için yapamayacak yine bir araya gelemeyecekler (Tabii senaristin Füsun&Cumali yapma isteği yoksa:hııh:) Füsun'da kesin nikah yüzünden aceleyle çıkarken doğru dürüst okumadan sözleşmeye imzayı attı (İnşallah yapmamıştır :bayilacam:) Altan ve Atakan'a bittim ya aşırı tatlılardı :kalp:O nikahta poz verdikleri sahneler çok güzel olmuş kesin oyuncular çok eğlendi doğaçlama çıktı o haraketler :D

Fragman da çıkmış haftaya daha komik bir bölüm geliyor galiba :krizz:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ayy benim bebeyi yıkıyordum o isteme sahnesini kaçırdım feyyazın :kriz:
Ayy evet nikahları cok güzeldi çok doğaldı cok hosuma gitti :seniseni:
Ama yalancıktan evlilikleri gerçek olacak
Ayy yoook be cumaliyle fusün olmaz :hımm:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben de çok beğendim keyifli bir bölümdü sadece bir yerden sonra eyvah bu benim Hasret'teki (hikayemdeki) sahnelerime benzemeye başladı oldum hatta diğer bölümle alakalı tedirginim inşallah benzerlikler sürmez. En son Sen Çal Kapımı'da diyaloglarıma kadar kullanılmıştı sinir olup benzerlikleri sayfalarına yazmıştım ne hikmetse bir anda gidişatı değiştirmişlerdi dizide. Bunda da aynı şey olursa diziyi seviyorum ediyorum demem direkt yazarım valla hiç acımam :gülsemmi:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ben de çok beğendim keyifli bir bölümdü sadece bir yerden sonra eyvah bu benim Hasret'teki (hikayemdeki) sahnelerime benzemeye başladı oldum hatta diğer bölümle alakalı tedirginim inşallah benzerlikler sürmez. En son Sen Çal Kapımı'da diyaloglarıma kadar kullanılmıştı sinir olup benzerlikleri sayfalarına yazmıştım ne hikmetse bir anda gidişatı değiştirmişlerdi dizide. Bunda da aynı şey olursa diziyi seviyorum ediyorum demem direkt yazarım valla hiç acımam :gülsemmi:
Kızzz çaldılarmı senin hikayeleri neee :düsün:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Kızzz çaldılarmı senin hikayeleri neee :düsün:
Sen Çal Kapımı bildiğin gidişatımı ve biraz değiştirerek diyaloglarımı kullandı buradaki dizi sayfasına da yazmışım tüm benzerlikleri Fındık Kurdu bile dedi acaba hikayeni okudular mı bu kadar benzerlik tuhaf diye o bütün hikayelerimi okur da ondan izin izin biliyor sahneleri. Güzel Günler de son eklenen bölüme baktım uzaktan bir benzerlik olmuş ama SÇK'daki gibi net iddia edeceğim tarzda değil o yüzden carlamayacağım şimdilik :cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Sen Çal Kapımı bildiğin gidişatımı ve biraz değiştirerek diyaloglarımı kullandı buradaki dizi sayfasına da yazmışım tüm benzerlikleri Fındık Kurdu bile dedi acaba hikayeni okudular mı bu kadar benzerlik tuhaf diye o bütün hikayelerimi okur da ondan izin izin biliyor sahneleri. Güzel Günler de son eklenen bölüme baktım uzaktan bir benzerlik olmuş ama SÇK'daki gibi net iddia edeceğim tarzda değil o yüzden carlamayacağım şimdilik :cokkomik:
He tamam ozaman carlama :kriz:
Ay bu bölümede çok güldüm ahh feyyaz ahh agzını açacağna gözünü açamadı bi türlü halaaa fedakarlıklar hala enayilik seviyesi :kriz: nereye kadar yapacak bakalım fusünde anca dank ediyor bakalım neler olcak

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aleyna'ya ayıp oldu bu sefer de ya kız resmen gözümün önünde birbirlerini seviyorlar moduna girdi Bihter gibi :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Yalnız son bölümde Hakim ve Eylül sahnesi hem oyunculuk olarak hem de diyaloglar olarak çok iyiydi :puan:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ayy hic izleeyemedim bu hafta doğru düzgün sagolsun bebem hiç durmaz :kriz: bi ara fusün ayşime feyyazı sevdigini söylüyordu :düsün:
Genel olarak boş sahnelerle geçti zaten ben sadece Hakim ve kızının barışma sahnesini beğendim sen de tekrarından bakarsın :) Atakan saftiriği final sahnesinde Altan'ı öptü ama fragmanda ertesi gün yine kıza naber birader moduna girmiş :olamaaaz:Altan bunun kaportayı bir dağıtacak görecek gününü karşısında boksör kız var saçma saçma haraketlerde bulunuyor yürek mi yedi ne haha

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar