Geçmişten Günümüze Unutamadığımız Anlar,Anılar Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Geçmişten Günümüze Unutamadığımız Anlar,Anılar Yarışması

Yarışmamızın biri bitiyor ve diğeri başlıyor..Evet sizlerinde önerileri ile yeni yarışmamızın içeriği belli oldu..
Biraz nostalji yapacağız,şöyle bir geçmişe yol alacağız:uc:
Geçmişten Günümüze Unutamadığımız okul anısı,ilk aşkınız,çocukluğunuza dair unutamadığınız anılar,oyunlarınız,aileniz ile birlikte geçirdiğiniz düştüğünüz komik bir anı olabilir.Yani bizleri geçmişe götüreceğiniz bir yazı ile yarışmaya katılabilirsiniz.
İçinizden geldiği gibi,kendinizden bir şeyler katarak anlatımı yapabilirsiniz.
Yine yazılarınızı bana özel mesaj yolu ile ulaştıracaksınız ve yarışma bitimine kadar hiç bir şekilde kendinizi öne çıkaracak mesajlar yazmamanız rica olunur.

Yarışmaya Katılmak İçin Bana Özel Mesaj Göndermek İçin TIKLAYINIZ :sutarafa:

Tema: Geçmişten Günümüze Unutamadığımız Anlar,Anılar Yarışması
Başvuru Başlangıcı:16/06/2010
Başvuru Bitiş:05/07/2010

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
oyyyyyy oyyyyyyyyyy yenı yarısmamız hayırlı ugurlu olsun :heyo: harıka bı konu olmus kesınlıkle ustelık yazıcaz kesınlıkle ben de olucam -kop-kop Epeyde zaman var hemen aksama baslarsam anca yetıstırırım -kop-kop

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Katılacağım diyen herkesin isimlerini yazdım beynime..
Hele bir göndermeyin bak neler yapıyorum size:huri:

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
yine harika bir yarisma nostaljiyi herzaman sevmisimdir....bende soyle bi dusunuyorumda hayatimda oyle bi ilginc anim gelmiyor ki aklima...ustelik bende oyle pek duygularimi malesef kaleme dokemiyorum...

Y

yalnızkurt35

Misafir
12 eylül önce si ölüm anarşi kayıplar kaybolan yıllar yazsak roman olur amma yazarken aklıma geldikçe üzülecegim.yaramı kanatmıyayım.siz yazın ben okuyayım.ben bulaşmıyayım bu işe:hayir:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar