Fincanda Kahve Pişirdim Hanımlar Buyruunn:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Yanlış duymadınız ?Bu kahve fincanda pişti.:rujsigara:-gozluk.Afiyet Olsunn:)):coffee:

attachment.php

019.jpg

Eşime yaptım çok beğendi..Denemek isteyyenler korkmayın fincanlara bişey olmuyor..Fındık Garantisi veriyorum size:cay:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Fincanlar has porselen olursa bence birşey olmaz ama uyduruk porselenlerde olmaz heralde ablacım . Çok güzel görünüyor ellerine sağlık İçmiş kadar oldumm :kahve:

Benimki kütahya porselendi canım,o kadarını bilmem:)))

Bitoş batırdın beni uleynn:ne:..Her gördüğünden istiyo bu misafir.:bayil:.Umduğunu değil bulduğunu yiyenmisafirler nerde kaldı:ko:ko

Şaka biyana bu kahvenin falıda daha bi güzel olur dimi @bitter_im ..Sen gel yeter ki kurban olsun sana pastalar,kahveler..Yaparım kuzu:teselli:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Benimki kütahya porselendi canım,o kadarını bilmem:)))

Bitoş batırdın beni uleynn:ne:..Her gördüğünden istiyo bu misafir.:bayil:.Umduğunu değil bulduğunu yiyenmisafirler nerde kaldı:ko:ko

Şaka biyana bu kahvenin falıda daha bi güzel olur dimi @bitter_im ..Sen gel yeter ki kurban olsun sana pastalar,kahveler..Yaparım kuzu:teselli:
yani ablacım fincanına güvenmek lazım :) :findikim:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

:kahkaha: eeee olcak okadar beni ağırlamak zor :gul:
daha neler edicem sana :kahkaha:
falı sen yeterki iste fal kopegin olsun :1:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yanlış duymadınız ?Bu kahve fincanda pişti.:rujsigara:-gozluk.Afiyet Olsunn:)):coffee:

attachment.php

Ekli dosyayı görüntüle 21240

Eşime yaptım çok beğendi..Denemek isteyyenler korkmayın fincanlara bişey olmuyor..Fındık Garantisi veriyorum size:cay:

Kız senden korkulur hee:55:nerden geldi aklına fırında kahve pişirmek denemek lazım bencede ben gibi bi kahve delisi hele muhakkak denemesi lazım:kahve:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kız senden korkulur hee:55:nerden geldi aklına fırında kahve pişirmek denemek lazım bencede ben gibi bi kahve delisi hele muhakkak denemesi lazım:kahve:

Fırında değil @sıladayım fincanda pişireceksin ocakta canım:D

Hadi ilk kahveyi senden alalım bide resimle bize lütfeeennn...-alkis-alkis-alkis

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
vayyyyyyy süpersin fındığım ilk defa gördüm ve duydum daha önce duymanıştım denemek lazım ellerine sağlık köpügüde bol tam sevdiğim gibi bir kahve olmuş bu
ha bu arada böyle bir fikir aklına nerden geldi fındığım merak ettim merakımı af buyur eeeee biraz meraklıyım ben galiba
ben sana hamaratsın diyom boşa demiyorum fındığm:findikim::findikim::huhuu::selam: :ask:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
vayyyyyyy süpersin fındığım ilk defa gördüm ve duydum daha önce duymanıştım denemek lazım ellerine sağlık köpügüde bol tam sevdiğim gibi bir kahve olmuş bu
ha bu arada böyle bir fikir aklına nerden geldi fındığım merak ettim merakımı af buyur eeeee biraz meraklıyım ben galiba
ben sana hamaratsın diyom boşa demiyorum fındığm:findikim::findikim::huhuu::selam: :ask:

Yok canım estağfurullah fikir bana ait değil..

Ben bir yemek gurubuna üyeyim..Yeni tarifler öğrenip deniyorum bu aralar çokta güzel oluyor..Sıkıldık hep aynı şeyleri yemekten..Eşimde seviyor farklı tatları..Ordan tariflerim...Aklıma yatanları yapıp sizinle de paylaşıyorum:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar