En son izlediğiniz film ve görüşleriniz?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
All About Steve.

Çok beğendim. Harika bir komediydi bence-hmm

a7bf2_q6ytnh6h0lte1dbelvg4.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sandra Bullock'un Oscar aldığı film; The Blind Side filmini izledim. Harika bir film. İzlenmeye değer

The-Blind-Side-movie-poster.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Triangle, film sar baştan aynı devam ediyor; ama sonunu izleyince çok mantıklı

bermuda-seytan-ucgeni.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sherlock Holmes, harika bir film. Kesinlikle tavsiye ediyorum

6WE7GeWimj.jpg

G

Gülden Gül

Misafir
Bazı filmler vardır, sar baştan izlersiniz...

Ben korku filmi manyağıyım :)
Favorilerimden biride Teksas Katliamı'dır.
En son geçenelrde yine dvd'ye taktım izledim.
Muhteşem bir film...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Texas Katliamı:) Bende çok severek izledim tüm serisini :eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
1-2-3 diye devam ediyor canım :eek: Ama itiraf edeyim 1.si kadar etkilemedi beni hiçbiri:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Göl Evi

[dm]video/x3mivr_the-lake-house_fun[/dm]

GÖL EVİ / LAKE HOUSE

Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (SANDRA BULLOCK) stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago’da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate, şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.
Künye :

YÖNETMEN : Alejandro Agresti
OYUNCULAR : Sandra Bullock, Keanu Reeves
YAPIM YILI : 2006

Eski bir film ama ben bugün izlemeye fırsat buldum,tek kelimeyle muhteşemdi.

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Göl Evi

Tarih: 2010-10-25 TV : STAR TV Saat: 22:15Tür:Yabancı Sinema

[DM]video/x3mivr_the-lake-house_fun[/DM]

GÖL EVİ / LAKE HOUSE
TV’DE İLK
Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (SANDRA BULLOCK) stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago’da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate, şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.
Künye :

YÖNETMEN : Alejandro Agresti
OYUNCULAR : Sandra Bullock, Keanu Reeves
YAPIM YILI : 2006

Eski bir film ama ben bugün izlemeye fırsat buldum,tek kelimeyle muhteşemdi.

ben izlemeyi unuttum ya:(:mendil:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tanrı'nın Kitabı, harika bir filmdi. Tavsiye ederim :kahve:

tanrinin-kitabi.jpg

Filmin Konusu;
Tanrının dünyayı unuttuğu ya da cezalandırmak üzere olduğu bir an gelir..İşte o anda güneş ışınları normalin kat be kat üzerinde dünyayı sarar..Şimdi bir sürü insan bu kuraklıktan ölmüş , bazıları susuz kalmıştır..Tam da bu anda Tanrının Kitabını koruyan bir adam çıkar.Bu kitap , aslında nesli tükenmek üzere olan insanoğlunun emniyet kemeridir..Denzel Washington , filmde bu kutsal ve can kurtarıcı bilgileri taşıyan kitabı korumakla görevli..Kullandığı silahlar ve filmdeki silahlı sahneler filmi biraz Western türüne de itmiş…

sadLisa

Yeni Üye
Tepki
2
Kavşak (2010)

Güzel başlayan film bir müddet sonra tahmin edilebilir bir hal alıyor. İyi işlenebilir senaryosu olmasına karşın eksikleri çok fazla , özellikle finali çok özensiz bir anda olup bitivermiş gibi.

sadLisa

Yeni Üye
Tepki
2
Den Brysomme mannen

Günlük hayatın tekdüzeliğini , renksiz hayatın oyuncağı , kölesi olmuş , duygulardan yoksun insanları , sistemi sorgulayan müthiş bir film. Bu aralar kafamın içinde ki soru ve sorunları tamamiyle aksediyor. Başkalıklı insanları kabul etmeyen yaşadığımız bu dünya düzeninde , kendini dışlanmış hissedenlerin içinde daha fazla ayrıntı bulacağını düşünüyorum.
Başlarda bana wristcutters a love story filmini çağrıştırsa da gittikçe daha apayrı yöne kaymış , eleştirilerini daha sert bir o kadarda yalın ve minimalist uslupla sıralamıştır. Herkesin farklı yorumlayacağı , cennet ve cehennem temaları baz alınarakta fikir yürütebileceği ve önemlisi birazda olsa içinde kendini bulacağı , üzerinde uzun uzun konuşulmayı hakeden son dönemlerde izlediğim en özgün , eksantrik film.

sadLisa

Yeni Üye
Tepki
2
film konusu vs. yazmak yerine film hakkında düşüncelerimizi spoiler vermeden yada uyarı belirterek paylaşsak daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Link vermek yasaktir. Zaten verdiginiz linkte yabanci. Türkce özetlerini yazarsaniz daha iyi olur.

sadLisa

Yeni Üye
Tepki
2
Link vermek yasaktir. Zaten verdiginiz linkte yabanci. Türkce özetlerini yazarsaniz daha iyi olur.

imdb linkini verdim ,yani tüm sinema izleyecisinin muhakkak film hakkında bilgi almak için baktığı yer . silinmesi ilginç .
paylaşımlar çok sığ , sanıyorum burda paylaşım yapmama gerek yok. size iyi izlemeler.

R

Rosie

Misafir
ölüm odası. ve hayatımda bu kadar berbat bir film daha izlemedim :böö:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar