''En Güzel Gülücük Atan - Gülen ''Bebek Yarışması Oylamaları

''En Güzel Gülücük Atan - Gülen ''Bebek Yarışması Melekler

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
hepside çok şirinler yaaa
tekrar tekrar foruma qirip bakıyorum :D
sevip sevip çıkıyorum forumdan
allah nazardan saklasın yavrularımızı...
hepside çok iddialı qerçektennn :huri:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaşlar yarışmalarımızın amacı;burada hoşça vakit geçirmek ve eğlenmek içindir....
Tabiki tüm yavrularımız çok tatlı çok şirin ve inanılmaz masumlar.Ancak bir arkadaşımızın sırf oy arttırmak için üye çekmesi ve üye olur olmaz hiç bir konuya yorum yapmadan oy kullandırılması da görevli arkadaşlarımız tarafından tespit edilmiştir.,
Üye olup sırf oy kullanıp giden arkadaşlarımızın referanslarına bakıldığında aynı kişinin adının yazması ve yarışmada da o kişiye oy vermesinden ötürü yarışmamızı bir süre askıya alıyorum.
Bir kişinin yaptığını tüm arkadaşlarımdan çıkarmak değil amacım ancak konumuzu biraz kapatıp gereken ne ise yapıldıktan sonra oylamalara tekrar açılacaktır.
bunun için öncelikle yarışma da katılımda bulunan arkadaşlarımdan ve siz değerli arkadaşlarımdan özür diliyorum.
Gereken yapılana kadar konu paylaşımlara kapatılmıştır.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hanımefendiler Yarışıyor Bölümü Kuralları!!!

Arkadaşlar bu kurallarımızı lütfen göz arda etmeyelim.
Bu kurallar dahilinde iki arkadaşımız yarışmadan diskalifiye edilmiştir.
Kurallarımızın 5.şıkkında yazdığı gibi:5*Sırf oy toplamak için arkadaşınızı,eşinizi dostunuzu siteye üye yaparak ,oy aldıktan sonra siteye uğramayan arkadaşlar saptandığı taktirde oylanan adayın oyu iptal edilecek ve gerekirse birinciliği dahi olsa tacı elinden alınacak ve yarışmadan diskalifiye edilecektir..
Uyulmadığından üzülerek diskalifiye olduğunu açıklamak zorundayım.
Konumuzu tekrar paylaşımlara açıyorum ve oylamalarımız kaldığı yerden devam edebilir:hhhhhh:
Adil Bir Yarışma olması dileklerimle:hhhhhh:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
maşallah maşallah 41 kere Rabbim nazarlardan korusun nasılda özene bezene yaratmış yaRabbim her biri birbirinden tatlı masum en zor oylamalardan biri olacak bu sanırım :gitme: tatlı arasında kaldım sarışın bebek delisiyimdir ben 3üde birbirinden tatlı maşallah tekrar bakıp oyumu kullanıcam :dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hepsi çok tatlı maşallah.

Hepsi gönlümüzde birinci kesinlikle. :cicibebek:

Keşke daha fazla oy verme hakkımız olsaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar