Dünden Bugüne HANIMEFENDİ.COM

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
tql3b.jpg

tql2p.jpg

tql75.jpg

@nk83 @sadiye. @bitter_im

@Şahmaran.
@kedijik
https://www.hanimefendi.com/member.php?u=2

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Canım @Deokman resimleri rica etsem eklentiye cevirirmisin :findikim:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bir an gözlerim doldu inanın..
Evet bu güzel nadir sitemiz ile tanışma yılım aslında 2007 senesi ancak sitemizin sıfırdan kurulup yeniden merhaba dememiz 2008 senesine dayanıyor.
Çok uğraştık,gecemizi gündüz ettik.İnanın her geçen gün nasıl büyüdüğünün bir göstergesidir bu..
Emeği geçen başta sitemizin Admini Sevgili Erhan Bey @Admin,ve çok sevgili gönüllü moderatör ve Adminlerim Rabbim eksikliğinizi hiç bir zaman göstermesin inşallah.
Tabiki geçen senelere rağmen halen bizlerle olmaya devam eden siz gönlü hatrı sayılır canım arkadaşlarım.Sizler sayesinde günden güne kocaman bir aile olduk ve olmaya da devam ediyoruz.
İyiki buradayım ve iyiki sizler gibi sevecen,samimi,sıcak kanlı dostlar edinip,dostluklar kurdum.
Hanımefendi.com sizler olduğunuz sürece ayakta kalmaya devam edecek:hhhhhh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Bir an gözlerim doldu inanın..
Evet bu güzel nadir sitemiz ile tanışma yılım aslında 2007 senesi ancak sitemizin sıfırdan kurulup yeniden merhaba dememiz 2008 senesine dayanıyor.
Çok uğraştık,gecemizi gündüz ettik.İnanın her geçen gün nasıl büyüdüğünün bir göstergesidir bu..
Emeği geçen başta sitemizin Admini Sevgili Erhan Bey @Admin,ve çok sevgili gönüllü moderatör ve Adminlerim Rabbim eksikliğinizi hiç bir zaman göstermesin inşallah.
Tabiki geçen senelere rağmen halen bizlerle olmaya devam eden siz gönlü hatrı sayılır canım arkadaşlarım.Sizler sayesinde günden güne kocaman bir aile olduk ve olmaya da devam ediyoruz.
İyiki buradayım ve iyiki sizler gibi sevecen,samimi,sıcak kanlı dostlar edinip,dostluklar kurdum.
Hanımefendi.com sizler olduğunuz sürece ayakta kalmaya devam edecek:hhhhhh:

3 Aralık 2009'da üye oldugum yazıyor ama siz ona bakmayın ondan aylar önce üye olmuştum
İlk tanıştıgım kişi şahımdı :ask: ozamanlar nerden tanıdım şunu nalet gibisine bin pişman oluyordu hergün sitede bir krize neden oluyordum çok aksiydim ya :D ama büyüdükçe bişeyler oturdugu için bagımlısı oldum :D vazgeçmedim hemde hiç :D banlandım yılmadım :D süresiz ban yedim yine yılmadım yaklaşık 5 sefer siteden uzaklaştırma aldım benim geldigim dönemde elda'falan vardı hatırlıyorum hele karamelek şahım hatırlarmısın bilmem onunla ve elma sekeriyle atışmıştık sen ayırmştın burdayım yılmayacam bugun atsanız yine gelicem benden kaçış yok burda yaşlanmaya gönüllüyüm :bayrak::bayrak:
Nede güzel zamanlarımız geçti yaaa valla duygulanmadım :D çünkü hepsinin tadı başka ben şahsen mutluluk ve haz alıyorum :cistak: İnşallah daima birlikte el ele oluruz

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
3 Aralık 2009'da üye oldugum yazıyor ama siz ona bakmayın ondan aylar önce üye olmuştum
İlk tanıştıgım kişi şahımdı :ask: ozamanlar nerden tanıdım şunu nalet gibisine bin pişman oluyordu hergün sitede bir krize neden oluyordum çok aksiydim ya :D ama büyüdükçe bişeyler oturdugu için bagımlısı oldum :D vazgeçmedim hemde hiç :D banlandım yılmadım :D süresiz ban yedim yine yılmadım yaklaşık 5 sefer siteden uzaklaştırma aldım benim geldigim dönemde elda'falan vardı hatırlıyorum hele karamelek şahım hatırlarmısın bilmem onunla ve elma sekeriyle atışmıştık sen ayırmştın burdayım yılmayacam bugun atsanız yine gelicem benden kaçış yok burda yaşlanmaya gönüllüyüm :bayrak::bayrak:
Nede güzel zamanlarımız geçti yaaa valla duygulanmadım :D çünkü hepsinin tadı başka ben şahsen mutluluk ve haz alıyorum :cistak: İnşallah daima birlikte el ele oluruz
Ah ah hatırlamazmıyım hiç o günleri-kizgin
Bana kan kusturmuştun be kan:gulsemmi:
Evet hiç unutulurmu o iismler be bitterim,her birinin yeri ve değeri bir ayrıydı inan.
Hele hele iyiki kaldın bitter delisi,inan halen bu olgunluğa nasıl eriştiğini ben bile bazen şaşırıyorum inan:bayil:
Gerçekten baş belası idin heeee:ne:
Senin siteye giriş yaptığını gördüğümüz an hemen seni takibe alıyor,yorumlarını gözden geçiriyor,sohbetin başını bekliyorduk.
Azmı çektin be bitter senden:gozluk:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
resimleri göremedim ne var ne yok ama konun akışına göre yazayım
bende en eski gediklilelrdenim sanırım
2008 sanırım çoookk uzun yıllar önceydiii.....:eek:fff:

Hülyam canım arkadaşım,hatrı sayılır vefalı arkadaşım benim:sirin:
Azmı chatta sohbeler ettik,dertleştik beee,inan eski günleri çok ama çok arıyorum.
Artık zaman bizlere yetmez oldu,yada artık bana öyle geliyor.
Önceleri 7/24 sitede duran ben,şimdilerde ah bir an yakalasamda siteye koşsam diyorum.
Geldiğimde de hemen bakınıp çıkıyor,yada hiç kalamıyorum.
İnan herkesi ayrı ayrı özledim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Ah ah hatırlamazmıyım hiç o günleri-kizgin
Bana kan kusturmuştun be kan:gulsemmi:
Evet hiç unutulurmu o iismler be bitterim,her birinin yeri ve değeri bir ayrıydı inan.
Hele hele iyiki kaldın bitter delisi,inan halen bu olgunluğa nasıl eriştiğini ben bile bazen şaşırıyorum inan:bayil:
Gerçekten baş belası idin heeee:ne:
Senin siteye giriş yaptığını gördüğümüz an hemen seni takibe alıyor,yorumlarını gözden geçiriyor,sohbetin başını bekliyorduk.
Azmı çektin be bitter senden:gozluk:

:ko:ko terörist gibi bişeymişim
Bi girişimle site ayaklanıyormuş
Sorma yaa ne günlerdi :D ama çok güzeldi iyisini kötüsünü şuan paylaşıp gülebiliyoruz önemli olanda bu :ask:
Bu site benim kaderime yazılmış sanırım :kptmya:
Özel mesajları unuttun şahım :D özelden sıkıştırdıgım üyeleri :kptmya:
hemen damlıyodun özelden üyeleri rahat bırak diye :kptmya::kptmya:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Ama hiçte kıyamadın bana
çocugun gibiydim sitede :kptmya: haşera bi çocuk :1:
Ha şuanki berke ha ben