Doğulu erkekmi batılı erkekmi ideal

hale

Üye
Tepki
36
kızlar her zaman şu söylenilir batılı erkek karısına daha çok yardımcı daha anlayışlı.ama doğulu erkekleride duyuyoruzki daha sahiplenici ve karısını ölümüne sever.tabiki istisnalar vardır ama genelde nasıllar sizce :dislek:

lady_pacino

Aktif Üye
Tepki
134
ben ayırd etmem yeterki ileri görüşlü karşısındakini dinleyebilen kültürlü kadını seven sadık olsun..ama ablam bir doğulu ile evlendi adam bize hayatta yaşamadığımız sıkıntılar yaşattı.ablamı doğuma 10 gün kala kemerle dövdü ve ablam az daha doğumda ölüyodu şoka girdiğinden dolayı..onu o kadar sahiplenmiştiki kimse ile görüştürmezdi.şimdi boşanıyolar 2 yıllık evlilik ve 1.5 yaşında nur topu bi oğlandan sonra.ben ise bir batılı ile evliyim.benim eşim yukarıda ki tarife uygun.mutluyum.Allah herkeze nasib etsin.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence bunu doğulu batılı diye ayrıt etmek çok yanlış. Sonuçta batılı; ama aşırı sahip olan ve dayak atan da var. Aynı şekilde doğulu erkekte..

Önemli olan saygı, sevgi çerçevesinde bir ilişkiyi yürütebilmek. tabii ki sahiplenilmek güzel birşey; ama bunu dayakla değil, sözle yapmak daha iyi gibi geliyor bana-ayse

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
sadece eğitim şart diyorum.eğitim görmüş bir doğulu,cahil bir batılıdan daha üstün,daha kibar olabilir...eğitim önemli bence.

G

guzelcem

Misafir
:kizdim::kizdim::kizdim:Adam gibi adam olmalıdır bence doğusuda batısı da aynı...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bence bunu doğulu batılı diye ayrıt etmek çok yanlış. Sonuçta batılı; ama aşırı sahip olan ve dayak atan da var. Aynı şekilde doğulu erkekte..

Önemli olan saygı, sevgi çerçevesinde bir ilişkiyi yürütebilmek. tabii ki sahiplenilmek güzel birşey; ama bunu dayakla değil, sözle yapmak daha iyi gibi geliyor bana-ayse

katılıyorum sana

yalnızlık

Daimi Üye
Tepki
371
ya aslında ayırt etmemek lazım ama bunun farkettiğini bende düşünüyorum bazen
ben vanlıyım eşim konyalı etrafımka dolayısıyla iki taraftaki farkı daha iyi inceleyebiliyorum ama doğulu erkekler sanki daha iyi gibi geliyor daha koruyucu hem kendilerine göre daha saygılıda olabiliyorlar ama genede beş parmağın beşi bir değil tabiki insan önce insan olabilmeli

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
doğulu batılı diye bir şey yok yalnız analarına bakın öyle alın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar