Çörekotu Yağı İle Göğüs Büyütme

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fındık devam ediyor musun bacım?

Sevtap333

Yeni Üye
Tepki
2
benim burnuma pek kokmuyor o yag.. degisik çesitlerimi var acaba? :S giydigim pijamaji koklayinca sonra koku geliyor ama çokda fena kokmuyor hani, bi çözüm yolu yoktur herhalde, gündüz yapip sonra kiyafet degistireceksiniz :)

ben yagin pek yararini göremedim, sürmeyede üseniyorum açikcasi :/, isirgan otu çayi aldim geçen hafta biraz sislik oldu gibi ama çaydanmi oldu anlayamadim tam, 1-2 hafta daha deneyecegim büyümeye devam ederse çaydandir birde gögüs kaslarini gelistiren bi hareket yapiyorum

Sevtap333

Yeni Üye
Tepki
2
Bende bunu bir yerde okumustum ama nerde hatirlamiyorum, ellerinizi çenenin altina gelecek hizada birlestiriyoruz çinlilerin selam verisi gibi , sonra bastirip biraz birakiyorum.. sayiyorum 50kere falan yapiyorum 1 yapista. Zaten hareketi yaparken gögüs kafesinin öne dogru çikip geri indigini göreceksiniz.
Arkadaki gögüs kaslari gelistigi zaman gögüsler kücük olsalar bile biraz daha öne çikiyormus, daha büyük görünmelerini sagliyormus.

Sevtap333

Yeni Üye
Tepki
2
Yok canım bıraktım,hiç bi faydasını göremedim

ki burda ilk geceden farkı görüceksiniz yazmışlar,belki de bende etki etmedi:gitme:

evet burada çörek otu devasa bir fark yaratiyormus gibi gösterilmis ve tipa tip ayni yaziyi bir kaç sitede daha gördüm, bu inancimi yitirmeme neden oldu pek farkda göremedim zaten :/

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Doğum yaptıktan sonra balon gibi inmesin sonra nazom:D:D:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Malesef Ariş,doğumdan sonra değil de,