Can Yücel

YORGUN

Daimi Üye
Tepki
309
-Verdiğim değeri hak etmeyen insanları silmeyi,arkama dönüp bakmamayı,hiç kimse için kendime saygımı yitirecek bir şey yapmamayı..Gözyaşlarımın değerini bilmeyi ve onları üç kuruşluk insanlar için harcamamayı,ben izin vermeden kimsenin beni üzemeyeceğini,kendimin her şeyden önemli olduğunu..Zor oldu,geç oldu,ama öğrendim !.

-Çok çalıştım gitmeye de kalmaya da..İkisi de aynı acı,ikisi de rezil..Daha önce de gitmiştim ama böyle kalarak değil !.

-En uzak mesafe ne Afrika'dır,ne Çin,ne Hindistan,ne seyyareler ne de geceleri ışıldayan yıldızlar..En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir,birbirini anlamayan ..

-Kırılmasın diye üzerine titrerdim,o hep üşüyorum sanırdı ..

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
başkaları için çok fedakarlık yaparım sonunda üzülen ben oluyorum aynen burda yazdığı

kendimin her şeyden önemli olduğunu..Zor oldu,geç oldu,ama öğrendim !.

OP
YORGUN

YORGUN

Daimi Üye
Tepki
309
başkaları için çok fedakarlık yaparım sonunda üzülen ben oluyorum aynen burda yazdığı

kendimin her şeyden önemli olduğunu..Zor oldu,geç oldu,ama öğrendim !.

Hayat bu işte .. değer verirsin,fedakar olursun,merhamet edersin,seversin,anlayış gösterirsin,sadık kalırsın ama her defasında mağlup edilirsin .. zoruna gider,kabullenemezsin,ağlarsın-sızlarsın,haksızlığa gelemezsin;
kendinin her şeyden önemli olduğunu,zor olur-geç olur ama öğrenirsin .. :tskler:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Hayat bu işte .. değer verirsin,fedakar olursun,merhamet edersin,seversin,anlayış gösterirsin,sadık kalırsın ama her defasında mağlup edilirsin .. zoruna gider,kabullenemezsin,ağlarsın-sızlarsın,haksızlığa gelemezsin;
kendinin her şeyden önemli olduğunu,zor olur-geç olur ama öğrenirsin .. :tskler:

:uzgun::uzgun::uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar