BıCıR_kıS Hamile

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
ay canim benim-kop-kop-kop-kopcokkkkkkkkkkkkkkk sevindimmmmmm.teyzemi oluyorummmmmm-kop-kop-kop-kopkiz sana demisdim azeri cevizinin sonunu:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:canim arkadasim seni cok tebrik ederim.hep kocisinle sevinesiniz insallah .bebisini saglicakla al kucagina-kopdarisi bekleyen butun arkadaslarimin basina insallah.canim simdi anlarsin benim ne cekdiyimi.koca bebek simarma emi:lululu:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
evet canım:D walla beklemeğe gerek yokki ya yaşım 28 oldu artık yani olsun biran önce dedim:D

Hepinize çok teşekkürler canlarım güzel dualarınız için -kop-kop

Ooo geç bile kalmışsın ben 21imde almıştım kucağıma:kptmya:

Şaka bi yana hayırlısıyla sağlıcakla alırsın inşaallah kucağına canım

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
bıcırım adetin kaç gün geçmişti..... birde öğrenmeden önce herhangi bir değişiklik varmıydı? bir belirti falan oldumu hiç... ???

OP
BıCıR_kıS

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
ay canim benim-kop-kop-kop-kopcokkkkkkkkkkkkkkk sevindimmmmmm.teyzemi oluyorummmmmm-kop-kop-kop-kopkiz sana demisdim azeri cevizinin sonunu:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:canim arkadasim seni cok tebrik ederim.hep kocisinle sevinesiniz insallah .bebisini saglicakla al kucagina-kopdarisi bekleyen butun arkadaslarimin basina insallah.canim simdi anlarsin benim ne cekdiyimi.koca bebek simarma emi:lululu:

sağol canımcığım şımarmam korkma yarın doktora gidecem bakalım herşey yolundamı:D

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
canımsın yaa bugun aldıgımikinci hamile haberi :D bikomşuda hamileymiş Haydi ALLAh kurtarsın diyelim hayırlısıile)

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
hamileyim canlarım :D

Çok güzel bir duygu ALLAH isteyen herkese nasip etsin inşallah çok mutluyum:D -kop-kop-kop-kop

zaten 15 gündür hissediyordum da genede beklemek gerekiyordu dün adet olmam gerekiyordu olmadı bende hemen gidip test aldım pozitif çıktı çok sevindim:D

hadi gözün aydın balım
sağlıçakla kucağına alman dileğimle

OP
BıCıR_kıS

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
çok teşekkür ederim hepinize canlarım
Bugün de doktora gittim gözükmedi henüz doktor folik asid yazdı .
Pazrtesi tekrar gel kontrol edelim dedi %90 hamilesin dedi-kop

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar