Benim Memleketim ...... ; Ve ..... Var ;)

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
O kadan mikemmel hemde mesur seyı sen yemıyosun ama Tugce hanım :kahve:

Nasreddin Hocası meshur

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sıcağı meşhur İzmir'in :dertli:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Kastamonu..Etli ekmegi testi kebabı çekme helvası ve sarımsağı meşhur..:eller::eller::eller:

G

guzelcem

Misafir
Az önce eşim gaziantepin meşhur salçası- acı pul biberi- antep fıstığı nerden baksan 5 kilo var annesi koymuş göndermiş oğlundan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı gelin versin İNŞAALLAH özkan polis memurumuz bekar efendi saygılı ve hamaratlı bir çiğ köfte yapar MAŞAALLAH nefisss GAZİANTEP mükemmel kentimiz:kupa:

G

guzelcem

Misafir
benim memleketimin türk dili meşhurdur (KARAMAN) atalarımız karamandan bulgaristanın silistre eyaletine yerleşmişler ne var neyi yok herşeyi oralarda bırakmışlar:( 1930 lu yıllarda ATATÜRK'ün döneminde türkiyeye gelmişler izmir -eskişehir trakyaya -istanbula yerleşmişler çok gezmiş bir ırkız:bayrak::eek:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Az önce eşim gaziantepin meşhur salçası- acı pul biberi- antep fıstığı nerden baksan 5 kilo var annesi koymuş göndermiş oğlundan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı gelin versin İNŞAALLAH özkan polis memurumuz bekar efendi saygılı ve hamaratlı bir çiğ köfte yapar MAŞAALLAH nefisss GAZİANTEP mükemmel kentimiz:kupa:

teşekkür ederim güzelcem herşeyiyle güzeldir memleketim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar