Bebiş bekleyen annelere çin takvimi...

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
takvimrb2.png

bebişiniz kız mı??? erkek mi??? olucak?????

şemanın sol tarafındaki sayılar yaşınız...yaşınızdan 2 sene sonraya bakıcaksınız...şemanın üstündeki aylar hamile kaldığınız ay...

ben yaptım ...iki çocuğumunda doğru çıktı...

herşeyi Rabbim bilir...O ne derse o olur...

biz sadece biraz eğlenelim...:)

OP
nesrin64

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
saol ablam
ama ben tam anlamadim
mesela tuanaya 22yasimda hamile kaldim
24yas a mi bakicam bu durumda?

evet melek yüzlüm ...anlamışsın aynen öyle bitanem...:eek:

ay hamile kaldığın ay........yaşta 2 sene sonrası.......22 yaşında hamile kaldıysan 24 sayısına bakıcaksın...30 yaşında kaldıysan hamile 32 sayısına bakıcaksın vs...gibi

böyle anlattımki diğer arkadaşlara da örnek olsun...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ben de biliyorum bu çin takvimini daha öncede yapmştım ve benimkiler doğru çıktı ikizlerde sadece kız olarak gözükmüştü demek bu kızın oğlandan büyük olduğunu gösteriyo desem cık oda değil çünkü ilk oğlum dünyaya gelmşti ama nesrin ablacım ben yaşımın 2 yıl sonrası olarak değilde kendi yaşın ve hamile kaldığın ay olarak bakıldığını biliyodum ki bende öyle bakmıştım ve doğru çıkmış tı ablacım
kızlar birde benim dediğim gibi bakın bakalım sonuç doğru çıkacakmı hamile kadığın yaş ve hamile kaldığın ay olarak bakıyosunuz ben öyle baktım şimdi yine doğru çıktı:eek::eek::eek::eek::eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim annem kardeşime, aile dostumuz kızına, aile dostumuzun gelini de çocuğuna bu yöntemle hamile kaldı ve tutuyor:cak:

Olay şu şuan kaç yaşındasınız? Yani ben yıl olarak 27 oluyorum; ama doğum günüme daha olduğu için halen 26 yım. Yani Temmuz 31'e kadar hamile kaldığımda 26 yaşın karşısına bakacağım:D 31 Temmuz itibari ile de 27 yaşın karşısına... Bu şekilde belli oluyor..

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
hamile kaldigim yas
ve ay olarak baktimmi dogru cikiyo silam
:hamis::hamis::hamis:

demi canıım çünkü ben öyle biliyodum ve tutmuşştu sadece ben değğil arkadaşşlarıımda benim anlattıığğıım gibi baktıılar hep tutmuşştu geçensene arkadaşş hamileyken ona bakmıışştıık o kıız çok istiyordu ama takvimde erkek dr demeside kıız dıı takvim doğğru çııktıı şşimdi bi oğğlıı oldu arkadaşşıın-hmm-hmm-hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar