Hanımlara haberler

Stresi yenmenin sırları

Çağımızın en büyük rahatsızlıklarına neden olan stresten kendinizin doktoru olarak, verdiğimiz tavsiyeleri uygulayarak uzak durabilirsiniz.

Kadın, erkek, çocuk hepimizin farklı nedenlerle yaşadığı stresten uzak kalmak için öncelikle stressiz yaşamayı öğrenmek gerekmektedir. Strese neden olan bu kadar çok olay varken nasıl uzak duracağız dediğinizi duyar gibiyiz, sadece size tavsiyelerimizi uygulamanızı ve olumlu sonuçlar alacağınızı hedeflemeniz yeterli olacaktır.

Boş vakitlerinizde örgü örmek kalp ritminizi ve kan basıncınızı dengeleyeceği için strese çare olarak gösterilmektedir.

Beynin neden olduğu stresten kurtulmak için bedenen aktif olmanız faydalı olacaktır. Bedenen aktif olmanız için spora mutlaka vakit ayırmanız gerekmektedir.

Sevdiklerinizi sizin için ne kadar önemli olduğunu onlara içten bir sarılma ile gösterebilir aynı zamanda bu sıcak temasla stres hormonunuzun çok aşağılara çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Cinsel ilişkiye düzenli olarak haftada 2 kez girmek vücudunuzdaki negatif enerjilerden ve stresten kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Hayatta sevdiklerinizi ve öncelikle kendinizin mutluluğun önemli olduğunu, her şeyden kendiniz için kolayca vazgeçebileceğinizi kendinize inandırın.

Gülümsemekten kaçınmayın ve boş zamanlarınızda daha önce karşılaştığınız komik olayları not edin, notlarınız yazarken de okurken de içten gülümseyişinize siz bile inanamayacaksınız.

Boş zamanlarınızı değerlendirecek ve kendinizi iyi hissettirecek hobilerle ilgilenmenizin size çok iyi geleceğini düşünüyoruz.

stresi-yenmenin-sirlari

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

detoks nasil yapilir

Detoks Yapma Yolları Nelerdir? Kimler Detoks Yapabilir?

Birçok insanın merak ettiği detoks ile ilgili olarak vücutta sağlıklı şekilde toksinlerden kurtulmak istediğinizde detoks …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir