Hanımlara haberler

Migren ağrısına çare bulundu

Yoğun iş temposu, ailevi sorunlar, maddi problemlerden ve stresten kaynaklanan migren ağrıları herkesin sıklıkla karşılaştığı bir rahatsızlık olarak maalesef hayatımızın bir parçası haline geldi. Sitemiz editör ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için migren ağrısının doğal çözümünü sizler için araştırdık.

Migren ağrısında doğal yollarla kurtulmak için sizlere refleks terapi hakkında bilgiler vererek doğal yollardan migren ağrısından kurtulmanız için bir çare sunmaya çalışacağız. Ülkemizde yetişkin nüfusun yaklaşık %20’sinin ortak rahatsızlığı olan migren kafanın arkasından başlayarak başın tüm bölgelerine yayılan bir ağrı olarak kendini göstermektedir. Dr. Fizyoterapist Gamze Şenbursa tarafından migrene çare olarak gösterilen refleks terapi yöntemi 4 seanslık bir tedavi sürecini kapsamakta ve bu süreçte hastalığın kalıcı olarak giderildiğinin tespit edildiğini ifade edilmiştir.

Kronik migren rahatsızlığı çeken hastalara haftada 2 kez uygulanan tedavinin süresi hastalara göre farklılık göstermekte ve 4. seanstan sonra rahatlama başlamaktadır.

migren-agrisi-caresi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

detoks nasil yapilir

Detoks Yapma Yolları Nelerdir? Kimler Detoks Yapabilir?

Birçok insanın merak ettiği detoks ile ilgili olarak vücutta sağlıklı şekilde toksinlerden kurtulmak istediğinizde detoks …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir