Hanımlara haberler

Kış Ayında Selülitlere Son Vereceksiniz

Selülit sorununu yaşayanların genel olarak kadın olması halinde günümüzde ne yazık ki birçok sebepten dolayı estetik problemleri de başı çekiyor. Ozon terapisini daha önce duydunuz mu acaba? Günümüzde portakal kabuğu görüntüsü vb. son verebilecek en iyi yöntemlerden biri olarak günümüzde bulunur.

Ozon terapisi uygulaması ile beden canlılığı ve tazelik kazandırılması konusunda yapıcı başarıların sonuçlandığı gözlenmektedir. Selülit temel oluşum sebebi olarak dolaşım bozukluğu olduu bilinir. Oksijenin de azalması ve elastikiyet kaybeden damarlarda ki yapı ve birikim yapan toksinlerin gözlenmesinde ki sertliği fark edilir. Bu da selüliti çıkartır ve bir nevi kısır döngü içerisinde durum döner.

ozon terapisi ile selülit
ozon terapisi ile selülit

Serbest radikaller olarak da adlandırılan toksinler, hücre dokularında yer bulmuş olurlar ve zamanla hücre zarına da zarar vererek sorun yaşatırlar. Cilt yüzeyinden ziyade temelde biriken ve zarar görmüş olan hücrelerin yapılarında düzenleme – yenilik bu tedavi ile yapılmaktadır.

Ozon Terapisi İle Harika Bir Yenilik

Hem canlandırıcı hem de harekete geçirici etkili ozon terapisi ile beraber siz de yenilikçi cildinizi gözlemleyebilirsiniz. Mibör ve Major ozon terapisi olarak 2 farklı uygulama yapılıyor. Önce hastadan az miktarda kan alınarak kanın hücresel elemanları korunup kana ozon ilave edilir. Minör adı verilen uygulama ile hastanın selülit olan bölgesine bu kan enjekte edilir. Bu enjekte sonrasında kısa süreli selülit problemi yok edilir.

Majör Ozon terapisi ile beraber 18 yaşındaki bir kişiye ait enerjiyi elde etmeniz mümkündür. İktidarsızlık, ülser, romatizma sorunları, stres, yorgunluk, mantar hastalıkları, kronik yorgunluk ya da kanser gibi ve hatta obezite, astım, Alzheimer ve kabızlık gibi pek çok hatalığın da tedavisi olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

detoks nasil yapilir

Detoks Yapma Yolları Nelerdir? Kimler Detoks Yapabilir?

Birçok insanın merak ettiği detoks ile ilgili olarak vücutta sağlıklı şekilde toksinlerden kurtulmak istediğinizde detoks …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir