Hanımlara haberler

Göbek Yağlarından Kurtulmak İçin Püf Noktalar

Karın bölgenizde yağların birikimi sonrası ortaya çıkan göbeğinizden kurtulmak ister misiniz? Hızlı ve etkili bir şekilde kurtulmak adına sizlere bazı püf noktalardan bahsederek, üçlü besinlerle göbek yağlarınızı eritebileceksiniz.

Her gün maydanoz suyu tüketmek, birkaç hafta sonunda insanların yediklerine de dikkat etmesi sonucunda ortalama 2 kilo vermelerini sağlar. Etkisini daha hızlı görmek isteyenler, limon suyu ile bu maydanoz suyunu karıştırıp içmektedirler.

Yeşil Çay ve Yeşil Mercimek Çok Güçlü…

Metabolizma hızlandırıcı içecekler arasında bulunan yeşil çay, insanların ekstra kalori almasından ziyade ekstra kalori yakmasını amaçlar. Tabi ki tek başına yeşil çay kullanmak faydalı olmayacaktır, bunun yanı sıra beslenmeye de dikkat etmeniz önerilir.

yeşil mercimek
yeşil mercimek

Yeşil mercimek, protein miktarı yüksek olan besinlerden biridir. Tok tuttuğu kadar insanlara yağ yakma konusunda da başarılı sonuçlar doğurur. Salatasını yaparak ya da birkaç kaşık tüketerek sizlere iyi sağlayabilirsiniz.

zencefil
zencefil

Metabolizma Hızlandırıcı: Zencefil

Metabolizma hızlandırmada başarılı ürünlerden biri de zencefildir. Normal günde yağ yakımını iki katına çıkartan zencefil ile beraber kilo verme konusunda başarılara tırmanmak mucize olmayacaktır.

zerdeçal
zerdeçal

Toz zerdeçal, su ısıtıp daha sonrasında çay gibi tüketirseniz sizlere fayda sağlar. Kilo vermede kolaylık sağlarken, sindirim sisteminizi korur. Ayrıca kolesterolü dengelemekte olan, bağışıklık sistemini güçlü tutmaya yönelik işlev bulunan ve eklem ağrılarına iyi gelen özellikleri de vardır.

Pul biber, her ne kadar ilginç gelse de yine kalori yakma da başarılı besinlerden biridir. Kan dolaşımını hızlandırırken, hazımsızlık sorunlarınızı da ortadan kaldırır. Kanseri önleyen, kalp ve sinir sistemlerinizi güçlendiren ekstra bir özelliği de vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

kakao yagi cilde faydalari

Kakao Yağının Faydaları Nelerdir?

Kakaoyu birçoğumuz mutfak sanatlarında biliyoruz, mutfaklarda kullanıyoruz. Tatlılarda ya da benzer şekilde, şekerin de dahil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir