Hanımlara haberler

Dişlerinizi beyazlatmak için öneriler

Düzenli fırçalama ile dişlerinizi beyazlatmak 1 hafta sürebilir. Fakat biz size anında beyaz dişler için püf noktalar vereceğiz. Kafedesiniz ve karşı masada size gözlerini dikmiş iyi görünümlü bir adam hayal edin. Adama biraz göz, kaş kırptıktan sonra bembeyaz dişlerinizle yapacağınız tatlı bir gülümseme ile kendinize çekebilirsiniz. Hiç kimse sarı dişlere sahip olmak istemez. Mısır görünümlü dişler hiç de seksi değil.

Biraz votka içmek nefesinizi tazeler. Çünkü votka kötü kokuya sebep olan bakterileri öldürür. İçki içmiyorsanız, naneli birşeyler içmek yine nefesinizin kokusunu tazelemede yardımcı olabilir.

Dişlerin beyaz görünmesini sağlamak için kırmızı yada mavi tonlarında bir ruj kullanın. Bu tonlar dişleriniz sarı olsa bile daha beyaz görünmesini sağlar.

Dişleri beyaz göstermenin başka bir yolu da, cildinize bronzlaştırıcı sürmek. Bu cilt tonunuz ve dişleriniz arasında bir kontrast sağlar ve dişleriniz daha beyaz görünür.

Her ne kadar diş hekimleri her yemekten sonra dişleri fırçalayın dese de, bu tek başına yeterli değil. Dişleri beyazlatmanın doğal yollarından biri tatlı çilek yemek. Hatta çileği ezip biraz kabartma tozuyla karıştırıp dişlerinizi bu macunlar fırçalamak da dişleri beyazlatmakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

detoks nasil yapilir

Detoks Yapma Yolları Nelerdir? Kimler Detoks Yapabilir?

Birçok insanın merak ettiği detoks ile ilgili olarak vücutta sağlıklı şekilde toksinlerden kurtulmak istediğinizde detoks …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir