Hanımlara haberler

2013 moda trendleri

Sporty-Suiting

Bacaklarının formuna ve güzelliğine güvenen kadınlar, ıslak görünümlü taytlar ve dar deri pantolonlarla tüm bakışları üzerlerine topluyorlar. Siz de dikkat çekici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, sezonun bu en cesur trendinden yararlanıp herkese meydan okuyabilirsiniz.

Kışın soğuğundan korunurken, modayı yakında takip ettiğinizi de kanıtlamak için son yılların yükselen değeri olan kürklü, spor görünümlü kaba botlardan yardım alabilirsiniz.

Kışın kasvetli günlerini alışılmış siyahlarla geçirmek yerine, renkli paltolarla neşelendirmek şu sıralarda birçok bayanın da tercihi. Sizde kırmızı veya mor bir palto edinerek giyim tarzınıza enerji katabilirsiniz.

Bu yılın diğer bir modası da taytlar. Son yıllarda oldukça moda olan taytlar, bu kış da birçok bayanın üzerinde olmaya devam edecek. Kabarık, kürklü botlarla kombinlendiğinde harikalar yaratan taytlar, hem şıklığı hem de rahatlığı ile dikkat çekiyor.

Barok desenler 2013’e damgasını vuruyor. Paltolardan taytlara, bluzlardan aksesuarlara kadar her görmeye alışacağımız barok desenler, bu yıl en çok tercih edilen moda akımı olacak. Siz de, dolabınızda bu barok desenli parçalara yer verseniz iyi olacak.

Neon renkler yine çok moda. Ojelerden saatlere, aksesuarlardan atkı, bere ve eldivenlere kadar, özellikle genç hanımların tercihi neon renkleri, siz de bu kış siyaha bürünmek yerine tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir