Hanımlara haberler

Neon renkler bu yılda trendini sürdüyor

Geçtiğimiz yaz sezonunda kendi modasını yaratan neon renk bu sezonda kendini bayanların makyajlarından başlayarak kıyafetlerde, saatlerde, ayakkabılarda, çantalarda gösteriyor.
2013 yılında bayanların makyaj malzemeleri olan Oje, ruj, allık, far, göz kalemlerinde neon renkler hemen dikkat çekiyor. Dudaklarınızda dikkat çekmek istiyorsanız sade bir makyaj yapın ve bir neon renkle dudaklarınızı tamamlayın. Gözlerinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız neon renkli farlar ve maskaralar kullanmanızı tavsiye ederiz. Neon renk kullandığınızda geri kalan makyajınızı mutlaka sade yapın.
Gelelim neon renkli kıyafetlere bu sezon kıyafetlerde zıt renklerin kullanımı modasının hakimiyetini görmekteyiz. Neon mavi giyeceğiniz bir elbiseyi neon pembe çanta ile tamamlayabilirsiniz. Tulumlar neon renklerle sizi daha da bir çekici olmanızı sağlarken bu tulumlarınızı neon renkli kemerlerle kombine edebilirsiniz. Sade kıyafetinizi neon renklerden oluşan ceketlerle tamamlayabilirsiniz. Bu kadar renkli olamam diyenlerdenseniz size neon renkli kullanacağınız aksesuarları çanta, şal ve ayakkabıları öneririz. Neon renklerden bu kadar söz etmişken gelelim renklerin şenliğine fuşya, sarı, fıstık yeşili, pembe, mavi, nar çiçeği, kırmızı, lila ve morlarla bayanların 2013 yılında renkleneceği kıyafetler, ayakkabılar, çantalar, saçlar, makyajlarla rengarenk bir yıl geçeceğe benziyor.

neon-renk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir