Hanımlara haberler

Kısa Boylu Kadınlar için Giyim Önerileri

Giyinme konusunda her tarzdan giyim sağlanmak mümkün olsa da, belli bir tarz içerisinde boy ve kilonuza göre uygun bir giyim kombini oluşturmak da kolay değildir. Boyunuz kısa ise, kısa boya uygun giyim önerilerine kulak kabartarak çok iyi bilgi birikimi yapabilirsiniz. Kısa boylu ünlülerin giyim tarzlarına göre sizlere özel bazı maddeler çıkartmaya çalıştık.

kısa boylu kadınlar
kısa boylu kadınlar

Ön Plana Belinizi Çıkartarak Uzayın

Kendinizi biraz olsun uzun göstermek adına yapabileceğiniz en güzel adımlardan biri de, kıyafetlerinizle birlikte belinizi vurgulayın. İnce kemer takın ya da bel bölgesinde dekolte ile harika bir şekilde bacaklarınızın uzunmuş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kısa Eteklerle Boyunuzu Uzatın

Mini etek giymek istediğinizde, boyunuz kısa olsa bile giyebilirsiniz. Bu konuda önemli detay, bacak boyunuzu ne kadar ortaya çıkartırsanız uzun olduğunuzu gösterebilecek olmanızla bağlantılıdır. Mini etek giymek istediğinizde, bol kazaklarla kombini kışın yapabilirsiniz. Yazın ise tek renk tişört ile harika bir giyim tarzınızı benimsemiş olacaksınız.

Kısa Paçalı Pantolonlar

Yüksek bel pantolon giyerek ya da paçası kesilmiş şekilde olan pantolon modelleriyle harika bir tarz yakalayabilirsiniz. Bacaklarınızın daha uzun olmasını göstermek adına kısa paçalı olan pantolonlar tercih edilebilir. 

Terzilik Bu Alanda Önemli

Kıyafetlerinizi aldığınızda, her kıyafeti terziye götürme zorunluluğunuz elbette bulunmuyor. Fakat takım halinde ki kıyafetler için vücudunuza tam oturacak şekilde kıyafetler denemelisiniz, önerimizdir. 

Siyahın Sihirine İnanın
Eğer boyunuzun biraz olsun uzun olmasını istiyorsanız, bu konuda siyah deneyin. Siyah giymek, özel bir taktiktir. Siyah, yani tek renk giyim ile beraber gerçekten normalden daha uzun olacağınız kesindir, bu duruma emin olabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir