Hanımlara haberler

Kilo Sorunu Olan Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Kilo sorunu günümüzde her insanın başına gelebilecek potansiyel sorunlardan biridir. Kadınlarda kilo sorunu olduğunda ise, hem hareket hali hem de giyinme birçok sorunu beraberinde getirebiliyor. Kilo sorununa karşı en iyi biçimde kamufle nasıl yapılabilir işte bu konularda biraz bilgi vermeye çalışacağız sizlere.

Her kilolu kadın ya da kilo sorunu olan kadın, siyaha bürünmek zorunda değildir. Daha rahat ve farklı renk tonlarıyla da kamufle edebileceğiniz kombinler yaratabilirsiniz. Nedir bunlar? Şöyle ki, amacınız her zaman vücudunuzda güzel olan bölgenizi ön plana çıkartarak kilonuzu gizlemek olabili. Bu sayede odaklanılacak ilk görüşte ki kısım, beğendiğiniz yerken arka planda da kilo probleminizi saklamış olacaksınız.

kilo sorunu olanlar nasil giyinir
kilo sorunu olanlar nasil giyinir

Kilolu Kadınlara Özel Giyim Önerileri

Kilo probleminiz hiçbir zaman sizleri üzmesin. Siz de en iyi şekilde giyim konusunda siyah rengi tercih ederek zayıf görünmeyi başarabilirsiniz. Fakat ömür boyu da siyah giyinme zorunluluğunuz yok. Peki bu durumda neler yapabilirsiniz?

Düşük bel pantolon giymemelisiniz. Beli kalın olan kadınlara önerimiz, ince kemer ile kombin yapmanız olacaktır. bunun dışında ise kilo probleminizi saklamak için yapabileceğiniz en iyi şey, A formunda bir elbise giymeniz olabilir.

V yaka giyinebilirsiniz. Bu sayede üst beden kısmınızı uzatarak biraz daha ince görünmeyi elde etmiş olabilirsiniz. Ayrıca bu durumu uzun kolye ile de yakalama şansınız bulunmaktadır. 

Zayıf görünmenin bir diğer yolu da hem kol hem ayak bileği hem de boynunuzu açık göstermektir. Bu sayede zayıf görünmeyi başarabilirsiniz. Eğer üst tarafta desenli bir seçim yaptıysanız, alt kıyafetinizin koyu renklerde olması sizlerin daha iyi bir şekilde kilolu değil zayıf olmanızı sağlayacak bir başka püf noktadır. 

Enine çizgili kıyafetlerden, büyük desenli kıyafetlerden uzak durmanızı öneriyoruz. Çünkü bu kıyafetler, geniş ve kilolu gösterecektir. Kıyafetlerinizde bir beden dar ya da bir beden büyük almak, sizlerin kilolu halinizi de ortaya çıkartacağından önermiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir