Hanımlara haberler

Kadınların Vazgeçemedikleri Modalar

Günümüzde moda sürekli kendini yenilemekte ve moda olan tasarımların takibi bir o kadar zorlaşmaktadır. Ancak bu kadar çeşitli ürün ve moda akımları içerisinde kadınlar yine de alışkanlıklarından, beğenilerinden vazgeçememektedirler. Kadınların vazgeçemediği pek çok çeşit, kıyafet, takı, ayakkabı yer almaktadır. Gündemde göz alıcı pek çok ürün olmasına rağmen,  bazı farklı tarz ürünler her zaman bayanların dolabında başköşede yerini almıştır. Fularlar, broşlar, şapkalar ya da bazen sade bir makyaj, vazgeçilemeyen modalar içerisindedir.

Vazgeçilemeyen bu ürünlerden bazıları genellikle siyah bir ceket, beyaz bir gömlek, renkli bir çanta, sade bir kolye, mini bir etek ya da kendilerine rahatlık veren, olmazsa olmaz deyip kendilerine yakıştırdıkları bir üründür.

Kadınların vazgeçemedikleri bu ürünleri tercih etmelerinin nedeni belki kendilerini rahat hissetmeleri, beklide bu ürünlerle rahat bir kombin oluşturabilmeleridir. Siyah bir ceketin içerisine, istediğiniz renkte bir gömlek, kazak, ya da body giyip, hoş bir uyum yakalayabilirsiniz, ya da aldığınız renkli bir çantayı, istediğiniz herhangi bir farklı elbise ya da çanta ile kombine edebilirsiniz.

Kadınlar enteresandır. Bazen çok basit olarak gördüğünüz bir etek, takı, fular ya da aksesuarlarla birlikte şahane bir kıyafet haline dönüşebilir. Yeter ki güzel olmayı güzel görünmeyi isteyelim.

Herkes tarafından söylenen bir sözü hatırlatmak istiyorum.” Moda kişinin kendine yakışanı giymesidir”. Kendinize yakıştırdığınız bir tasarım, bir anlamda sizin moda tasarımınızdır. Zaman hiçbir zaman fark etmez. Sizin vazgeçemediğiniz her şey, aslında sizin meydana getirdiğiniz bir modadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir