Hanımlara haberler

Hangi Kıyafete Hangi Çanta Gider

Aksesuarlarla şık olmak her zaman birincil kuraldır. Sade kıyafetinizle istediğiniz kadar şıklığı yarıştırsanız da bir yerden sonra kıyafetinize ek olarak aksesuar da girmelidir. Bu çanta olabilir, kolye olabilir ya da birçok obje de olabilir. İşte sizlere özel olarak hangi kıyafete hangi çanta kombini konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıda ki kurallara uyarak siz de şıklığınızı bir çıta daha üste çıkartabilirsiniz.

Gece Elbiselerinde Hangi Çanta?

Tüm gözleri üzerinize çekeceğiniz gece elbiseleriyle beraber çanta seçimi nasıl olmalıdır? Bileğinize uygun, bileğinize geçecek seviyede bir çanta ile harikalar yaratabilirsiniz. Elinizde taşınabilir portföy çantalarda yine uygun çantalar olacaktır.

Boyutu ya da tarz – model olarak da yine kıyafetinize uygun olarak seçim yapmak da özgürsünüz. Sade bir gece elbisesi için gösterişli bir portföy çantası kullanabilirsiniz. Kıyafetiniz hareketli ve de renkliyse daha sade bir çanta kullanabilirsiniz.

hangi kıyafete hangi çanta
hangi kıyafete hangi çanta

Smart Casual Elbiseler İçin Çanta Seçimi
Biraz daha spor şıklığı yansıtan bu tarz giyimlerinizde ise klasik parçalar yerine spor parçalar tercih edebilirsiniz. Smart casual giyimlerde tercihleriniz için klasik yönde küçük el çantası takarak fark yaratabileceğiniz gibi, spor yönde de büyük çanta kullanımı ile harika kombini siz de yapabilirsiniz.

Romantik Elbiseler İçin Çantalar

Çiçekli elbiseler, narin desenden yapılan elbiseler ya da efil efil uçuşmakta olan, şifonlu elbiselerde çanta önerilerimiz ise elbette biraz daha bahar ve yaz aylarını hatırlatan türden olmalıdır. Elbiseyi çanta tamamlar unutmayın. Buna göre de uzun saplı küçük çantalar tercih edebilirsiniz. Boyundan çapraz geçirerek harika bir kombin yaratmış olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir