Hanımlara haberler

En Büyük Giyim Hataları Nelerdir?

Şık olmak ile lüks olmak arasında çok ince çizgi vardır ve birçok insan, bu arada ki farkı her zaman karıştırmaktadır. Güzel gözükmenin en güzel yolları her zaman olsa da kadınların birçoğu ne yazık ki istediği şekilde giyinmediği gibi, lüks giyinmeye çalışırlar. Bu da insanların giyim hatalarına sürüklenmesine neden olur. Nedir peki bu hatalar? Buyrun birlikte inceleyelim.

Birçok kadın, ne yazık ki gidilen mekana göre giyinmemektedir. Salaş bir pantolon giyerek gideceğiniz parti ya da sokak partileri, festivallerinde gece kıyafeti giymek de uygun olmayacaktır. Burada önemli olan şey, aktivite rahatlığını istiyorsa ona göre rahat giyinmelisiniz.

Renk uyumunu seviyor ve istiyor olsanız bile bunları yeterince uygun şekilde yapmadığınızda ya da yapamadığınızda, şık görünmeyeceksinizdir. İşte böyle durumlar olacaksa eğer, en iyisi renk uyumuna fazla takılmayın. Demode olan en büyük durumlardan birinin renk uyumu olduğu söylenir ve buna göre de renk uyumuna fazla takılmadan hoş giyimler sağlayabilirsiniz.

kadinlarda giyim hatalari
kadinlarda giyim hatalari

Beyaz Çizmelere Hayır

Birçok modacı beyaz topuklu çizmelerin tercih edilmemesi taraftarıdır. Bu durumun arka planda birçok nedeni olabileceği gibi sizlere de önerilmemektedir. Yeterince iyi giyinmek adına bu önerilere kulak verin ve beyaz bir çizmeyi giymemeye çalışın.

Vücudunuza göre aksesuarlarınızı seçebilir ve kullanabilirsiniz. Mesela fazla kilolu bir kadınsanız, bu konuda sırt çantanızın küçük olmamasına dikkat edin. Biraz daha büyük çantalar tercih edebilirsiniz. 

Abartılı giyimden kaçanın. Kış aylarınız çok soğuk ya da karların olduğu, karların kapattığı yerlerde yaşamıyorsanız üst üste giyinmemeye özen gösterin. Bota ihtiyacınız olmayacaksa bot almayın ya da giymeyin. 

Beyaz pantolon giymek büyük risktir. eğer kilolu biriyseniz, beyaz pantolon önermemekteyiz. Bununla beraber önden baktığınızda gayet şık görünen beyaz pantolon, arkadan kendinize baktığınızda ise kilolarınızı da olduğundan fazla gösterecektir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir