Hanımlara haberler

Cıvıl cıvıl rengarenk eşarplar

Eşarp deyince çoğumuzun aklına tesettürlü ve kapalı bayanlar gelir. Ama son yıllarda çevremize baktığımızda diğer bayanlarında sık sık kullandığı aksesuarlar arasında eşarp ilk sıraları alıyor. Kapalı bayanların daha sık kullandığı fakat diğer bayanlarında özellikle fular olarak ve son zamanlarda çantalarına bağlamak için kullandıkları bir aksesuar olan eşarp tüm bayanların her zaman ilgisini çekmiştir. Eşarp modasını takip eden o kadar bayan var ki her sene değişen bağlanma şekilleri bile bize bunu gösteriyor.

Özellikle tesettürlü ve kapalı bayanları tercihi eşarplar 2013 yılında daha renkli olacağa benziyor. Bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısı eşarpların yeni modelleri yine merakla bekleniyor. Şimdiden eşarp firmalarının koleksiyonlarını vitrinlerde görücüye çıkmaya başladı. Eşarp markalarının koleksiyonları incelerseniz eğer 2013 yılında eşarplar daha renkli ve kullanılan çeşitli desen seçenekleri daha fazla olduğu görülüyor. Özellikle dünyanın en kaliteli ipeğinden yapılan ipek eşarplar  şık giyinmeye özen gösteren bayanların ilk tercihleri arasında olacak. Şıklığına özen gösteren bayanların bu sene yine kullandıkları eşarp modelleri ile çevrelerinden daha çok ilgi görecekleri kesin gözüyle bakılıyor.2013 yılında eşarp modası diğer kullanılan aksesuarların modasından geri kalmayacak gibi.

2013 yılında eşarplarda kullanılan renkler gayet iddialı ve cesur kullanılmış. Şık giyinmeyi ve çevresi tarafından farklılığı ile fark edilmek isteyen bayanlar 2013 yılının eşarp modelleri sizlere hitap ediyor. Geç kalmadan vitrinleri süsleyen bu eşarpları gidip görmelisiniz ve en kısa zamanda yeni modelleri denemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir