Hanımlara haberler
ANASAYFA / Moda / Beyaz Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Beyaz Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Giyildiği zaman en zor renklerden biri olduğunu anlayacağınız beyaz rengi, kimine göre ise giyilmesi en güzel renklerden biridir. Kıyafetlerde gerçekten de beyaz rengi güzel ve şıklığın sembolü de denebilir. Birçok kadın tarafından zor olsa da beyaz kıyafetler her zaman tercih edilmektedir. Birçok renk ile uyumu olan beyazın giyilmemesi düşünülemez diyebiliriz.

Beyaz etek giydiğiniz zaman üzerine birçok renkte parçalarla kombin yapabilirsiniz. Bunların başında da kırmızı, sarı, turuncu ya da pembe renkler gelmektedir. Harika bir şekilde siz de eteğin üzerine bluz ya da ceketlerle kombin yapabilirsiniz. Hangi renk ile beraber nasıl bir tarz yakalayabileceğinizi açıklayacağız…

beyaz etek kombini
beyaz etek kombini

Gri ve bordo renklerini tercih ederek hem spor hem de genç bir tarz yakalamayı başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra lacivert, kahverengi ya da siyah gibi renklerle beraber daha ağır ve oturaklı bir görünüm kazanmayı da başarabilirsiniz.

Farklı renk olarak tercih edebileceğiniz kırmızı, pembe, sarı ya da turuncu gibi renklerle de biraz daha canlı bir görüntü yakalayarak beyaz eteğe uygun bu renklerle birlikte güzel bir kombin yapabilirsiniz. Pazar günlerinde rahat bir giyim adına bu şekilde giyinmeye özen gösterebilirsiniz.

Beyaz Kıyafetlerde İç Çamaşırına Dikkat

Birçok kadının dalgınlığına gelip dışarıya çıktıktan sonra fark ettiği şeylerden biri de şudur ki; beyaz renkte ki kıyafetlerin içine giyilen renkli iç çamaşırları. Ten rengi iç çamaşırlarını tercih ederek beyaz renkte ki kıyafetlerinizle kombin yapabilir, az fark edilmesini de sağlamış olabilirsiniz. Yaz dönemlerini bitirdiğimize göre, kış dönemleri içerisinde opak çoraplarla beraber kombin yaparak, soğuk havalara karşı güzel bir görüntü de yakalamış olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir