Hanımlara haberler

Balık etek gelinlik modelleri

Evlilik hazırlığında olan bayanların seçim yapmakta zorlandıkları gelinlik modellerinde bu sezon balık etekli gelinlikler çok tercih edilecek gibi gözüküyor.

Balık etekli gelinlikler ilk olarak ünlü isimlerin tercihi olarak karşımıza çıktı. İnce ve zarif vücut yapısına sahip bayanların straplez, drapeli, uzun kollu, taşlı modellerden seçim yapma şansına sahip oldukları balık etekli gelinlikleri moda evlerinde hazır olarak alabileceğiniz gibi kendinize özel bir tasarım da diktirebilirsiniz. Kabarık gelinlik modellerinden görünüm olarak daha şık görüneceğinizi düşündüğümüz bu modelde tek dezavantaj bacak hareket özgürlüğünü engellemesi olacaktır. Son yıllarda gelinlik modellerinde çok ilgi gören fransız danteli kumaşlardan özel olarak diktireceğiniz gelinliğinizin eteklere doğru kat kat inen tasarımının çok ilgi gördüğünü söylemekte fayda görüyoruz.

Hayatınızdaki en özel gecenizde sizler için sunduğumuz balık etekli gelinlik alternatifini değerlendirmenizi ve bir ömür mutlu  olmanızı diliyoruz.

balik-etekli-gelinlik-modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

jean pantolon ve bogazli kazak kombini

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar kış ayları geldiğinde biz kadınları en iyi şekilde sıcak tutan harika parçalardan sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir