Hanımlara haberler

Ünlüler ilişki karnesi

Kim Kiminle?

Sean Penn-Florence Welch

seanpenn_1130082a

2010’da Robin Wright’tan boşandıktan sonra 27 yaşındaki Scarlett Johansson ile, daha sonrasında 33 yaşındaki Petra Nemcova, ile birlikte olan Sean Penn, anlaşılan o ki kendisinden genç kadınlardan hoşlanıyor. Aralık ayının başındaki bir davette ise Florence and the Machine grubunun solisti Florence Welch ile çok samimi bir şekilde görüntülenince, Penn’in Welch’ten çok etkilendiği dedikoduları yayıldı. Henüz birlikte oldukları kesinleşmedi ama birlikteler gibi görünüyor.

Kelly Osbourne-Matthew Mosshart

Kelly+Osbourne+boyfriend+Matthew+Mosshart+OTbQzJrl7Mql

Sadece rock yıldızı Ozzy Osbourne’in kızı olarak anılmakla kalmayıp bir televizyon programında sunuculuk da yapan Kelly Osbourne, uzun süre boyunca verdiği kilolarla gündemde kalmıştı. 2009 yılında nişanlandığı Luke Worrall’dan bir yıl sonra aldatıldğı için ayrıldığında aşk konusunda şanssız olduğunu düşünenler yanıldı. Çünkü bir davete birlikte geldiği Matthew Mosshart ile bir yıldan fazla zamandır birlikte olduğu konuşuluyor.

Alexa Chung-Phareell

tumblr_lrl8fuKeGx1qcen66o1_500

Alexa Chung, stiliyle değil aşk hayatıyla da konuşuluyor. New York’ta bir davette ünlü şarkıcı ve prodüktör Pharrell ile görüntülenince aşk dedikodularının çıkmaması imkansızdı tabii. Davet, Pharell’in müzik, moda ve mücevherler üzerine yazdığı bir kitap hakkında olunca, Pharrell’in Chung’dan moda konusunda tavsiyeler aldığı konuşuluyor.

Hadise- Murat Boz

13902_4oIcb_Bu-aralar-sik-sik-adi-Hadise-ile-anilan-Murat-Boz-aralarindaki-ask-iddialarina-cevap-verdi

İlişkiler var mı yok mu bilinmez? Ama ekran önünde bu ikilinin flörtleşmelerini izlemek gerçekten de keyif verici. Birbirleri ile olan konuşmaları ve eğlenceli tavırları, birbirine kur yapan çiftleri anımsatıyor. Hal böyle olunca da ikisinin arasında bir şeyler olduğunu düşünmeden durmak imkansız…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birlikte mi ayrı mı?

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir