Hanımlara haberler

Pelin Karahan televizyon programı yapacak

Yeni sezonda ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine ‘Mihrimah Sultan’ karakteriyle yer alacak olan Pelin Karahan, bu seferde yeni bir program hazırlığında.

Yeni sezonda ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine ‘Mihrimah Sultan’ olarak dahil olan Pelin Karahan, önümüzdeki ay TRT Okul’da yepyeni bir program sunacak.

Evcil hayvanları konu alan ve ‘Bir Evde’ isimli programda Karahan, her bölümde hayvansever bir ünlünün evine konuk olacak. Programın konukları arasında Yaşar, Nasuh Mahruki, Çiçek Dilligil, Cihan Ünal, Sevinç Erbulak gibi ünlüler yer aldı.

Önce kariyer sonra bebek yapacak

Spor eğitmeni eşi Erdinç Bekiroğlu ile önceki akşam Bebek’te turlarken görüntülenen Karahan, özel hayatı ile ilgili konuştu. Sürpriz bir kararla Barcelona’da dünya evine giren Karahan, “Barcelona’ yı çok seviyorum. Bu yüzden düğünü orada yapmak istedim. Basından kaçmak gibi niyetimiz yoktu” diye konuştu. Evliliklerini son derece güzel gittiğini belirten Karahan, bir muhabirin “Bebek düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Açıkçası ikimiz de istiyoruz. Fakat şimdilik bebek için biraz erken. Ben de Erdinç de şu anda kariyerlerimizi düşünüyoruz” diye yanıt verdi.

Kaynak: STAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birlikte mi ayrı mı?

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir