Hanımlara haberler

Feride Çetin, Almanya’da nasıl kayboldu?

Güzel günler göreceğiz filminde rol alan Feride Çetin, film çekimleri için ekibiyle birlikte gittiği Almanya’da kayboldu. Arkadaşları polisi alarma geçirdi. Hasan Tolga pulat2ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, başrol oyuncusu.

Gasteig Kültür Merkezi’nde yapılan film günleri etkinliğine, yönetmen, senarist ve rol arkadaşı ile beraber katılan Feride Çetin, daha sonra oradan ayrılıp Berlin’e arkadaşının yanına gideceğini söyledi. Ve Çetin’den daha sonra haber alınamadı. Feride Çetin, son zamanlarda moralinin bozuk olduğunu söylüyordu. Hatta gösterimden sonra yapılan söyleşide sorulara cevap vermeyip ayrılmıştı. Feride Çetin’den haber alınamadığını öğrenen Türkiye’deki akrabaları endişelendi.

Festival görevlileri ve Çetin’in ekip arkadaşları durumu polise haber verdi. Çetin’in çantasını da otel odasında unuttuğu için telefonunun yanında olmadığı öğrenildi. Herkes alarma geçti. İlerleyen saatlerde ise önce ulaşıldığı söylenen Çetin’le ilgili çelişkili bilgiler gelmesi kafaları karıştırdı. Çetin’in ablası Gülfem Çetin konuyla ilgili bilgi vermekten kaçınıp sorulara tepki gösterdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birlikte mi ayrı mı?

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir