Hanımlara haberler

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu evlendi

Merhabalar Hanımefendiler,
Yılın beklenen düğünü diyebileceğimiz düğün gerçekleşti ve şov dünyasının ünlü siması Cem Yılmaz ile, 4 aylık hamile olduğu söylenilen manken sevgilisi Ahu Yağtu dünya evine girdi. Cem Yılmaz ile Ahu hanımın düğünü, Beyoğlu Pera Palas otelde, basın mensuplarına kapalı bir biçimde yapıldı. Ahu hanım ile Cem Yılmaz’ın düğününe eğlence, moda ve sanat dünyasından bir çok ünlü katıldı. Bu düğüne katılan bazı ünlüler ise şöyle : Şener Şen, Yavuz Turgul, Demet Evgar, Demet Akbağ, Mazhar Alanson ve Biricik Suden, Özkan Uğur, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Erdoğan, Sezen Aksu, Türker İnanoğlu, Meltem Cumbul, Şebnem Ferah, Zafer Algöz, Kenan Doğulu, Beren Saat, Özge Ulusoy ve Hakan Yıldırım.

Davetlileri otelin girişinde Cem Yılmaz’ın annesi ve babası karşıladı. Asayiş ekipleri ile, Trafik polislerinin önlem alması, ve otelin karşısında özel bir hastaneye ait bir ambulansın bekletilmeside dikkati çeken ayrıntılardan.

Bu arada son günlerde magazin gündeminde en çok konuşulan Kenan Doğulu, Beren Saat ikilisi de düğüne birlikte gelip, elele poz verdiler.

Biz de Hanımefendi.com ailesi olarak sevgili Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu hanıma bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Hoş, bir çok ünlünün evlilikleri ve birliktelikleri pek uzun sürmüyor ama, biz yine de temennimizi dile getirelim.

Düğünden bir kaç resim :

Cem Yılmaz düğünü
Cem Yılmaz düğünü
Cem Yılmaz - Ahu Yağtu
Cem Yılmaz - Ahu Yağtu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birlikte mi ayrı mı?

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir