Hanımlara haberler

Bülent Ersoy, Angelina Jolie gibi mi olacak?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un yeni reklam filmi için estetik yaptıracağı söyleniyor. Reklam filmi için 2.5 milyon lira alacak olan Bülent Ersoy, estetiğe soyundu! Elmacık kemiklerine ışık dolgusu yapıldı, karın bölgesindeki yağları atmak için de ‘Cool Sculpting’ uygulandı. Bülent Ersoy’un yaptığı bu estetik uygulamaları daha önce Angelina Jolie’de yaptırmıştı.

Bülent Ersoy, 4 çekim olacak reklam filmi için Pepsi’yle anlaştı. Reklam filmini Nil’in kocası Serdar Erener çekecek. Film de Bülent Ersoy bir konservatuvar öğretmeni, Azra Akın da kara tahta önündeki öğrencisi olacakmış. Angeline Jolie’nin de kullandığı ‘Magic Needle’ yani sihirli iğne, Karataş tarafından Türkiye’de ilk kez Bülent Ersoy’a ‘batırılmış.’ Bakın neymiş bu iğnenin marifeti: Magic Needle, elmacık kemiklerinin etrafına parıltı veren bir ‘ışık dolgusu’ymuş. Bu arada bu iğneyi yalnızca Angelina değil, neredeyse bütün Hollywood yıldızları da kullanıyormuş.

Bununla beraber ‘Ulthera’ denilen estetik operasyon yöntemiyle, Bülent Ersoy’un çene altı, ameliyatsız olarak toplanmış. Kısaca çekeceği reklam filmi için bir hayli titiz olan Diva, öğretmen rolü estetiği olmuş. Ayrıca Bülent Ersoy’un reklamda oynayacağı Pepsi şişesini swaroski taşlarla kaplayacaklarmış. Ve reklam çekimleri bittikten sonra satışa sunulacakmış bu şişe.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birlikte mi ayrı mı?

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir