Hanımlara haberler

Birlikte mi ayrı mı?

08

Ünlü yıldızların aşk hayatlarını merak ediyor musunuz? Sevdiğiniz iki sanatçıyı birlikte görmek sizi de mutlu ediyor olabilir. Ancak öyle çiftler var ki, bir küs bir barış ilişkilerini devam ettiriyorlar. Bir süre önce sevgilisi Chris Brown’dan dayak yiyen Rihanna, şu sıralarda eski aşkıyla barıştığı haberleriyle gündemde. Ayrıca yakın arkadaşlık ilişkisi ile başlayıp uzatmalı sevgili olarak anılan Sinem Kobal-Arda Turan çifti de nişanlandı. Bakalım 2013 yılında daha neler olacak?

Rihanna, sevgilisi Chris Brown tarafından darp edildikten sonra çift ayrılmıştı. Üç yıl önceki bu olayın ardından gerçekleşen davada, Chris Brown’a uzaklaştırma ve şartlı tahliye verilmişti. Rihanna’nın yeni albümünde eski sevgilisi ile düet yapacağı haberi duyulduğunda ise herkes çok şaşırdı.. Kritiklerden ve hayranlarından ağır eleştiriler almaları beklenirken, bazı müzik yorumcular çiftin kafa karıştırarak çok büyük reklam yaptıklarına inanıyor.

Beren Saat-Kenan Doğulu

Bir ilişkide her iki taraf da ünlüyse hemen evlenecekleri dedikoduları çıkar Bu çiftte de kural değişmedi. “Kesin evlenecekler, Kenan çocuk istiyor” gibi dedikodular hala devam ediyor. Bakalım, birlikteliklerini medyadan uzak yaşayan bu çiftin akıbeti ne olacak?

Sinem Kobal-Arda Turan

İlk kez 2009 yılında Roma’da tatil yaparken görüntülenen çift, ilk görüntülendiklerinde ilişkilerinin sadece arkadaşlık boyutunda olduğunu söylemişlerdi. Daha sonra sürekli birlikte görüntülenmeye başlayan çift ilişkilerini itiraf etti. Ettiler etmesine ama bu birliktelik, Arda Turan’ın eski sevgilisiyle birlikte olduğu haberleri ile gölgelendi ve çift yollarını ayırdı.

Bir süredir ayrı olan çift, bir anda tekrar birlikte görüntülenmeye başladı ve çiftin nişanlanacakları haberleri çıktı. Hayranları bu habere fazla inanmasa da, ikilinin nişan fotoğrafları ve görüntüleri çoktan medyaya sızdı. Bakalım bu ilişki evlilik ile devam edecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlüler ilişki karnesi

Kim Kiminle? Sean Penn-Florence Welch 2010’da Robin Wright’tan boşandıktan sonra 27 yaşındaki Scarlett Johansson ile, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir