Hanımlara haberler

Uzun İlişkilerin 4 Önemli Sırrı

“Nerede bu gerçek aşklar” serzenişlerini ne kadar sık duyuyoruz artık, değil mi? Çevremizdeki herkes geçici aşklardan şikayetçi. Oysa ki doğru kişiyi bulup, aşkın kurallarına uyduğumuzda uzun ömürlü ilişkiler hiç de imkansız değil. Sıralayacağımız formülleri ilişkinizde uygulayın ve gelişmeleri izleyin. Her geçen gün aşkınız güçlenecek.

Onunla her şeyden önce arkadaş olun!  Sevdiğiniz erkeği anlamanın yolu onu her şeyiyle tanımaktan geçiyor. Klasik kadın alınganlıklarını bir kenara bırakarak ona karşı her zaman açık olun. Size anlattığı konular hiç ilginizi çekmese bile, onu mutlaka dinleyin ve söylediklerini önemseyin. uzun ilişkinin sırrı

Daima bakımlı olun.  Şu bir gerçek ki ilişkinin başında dış görünüş önemlidir. Sonuçta ilk yakınlaşmaların fiziksel beğeniyle başladığını aklınızdan çıkarmayın. İlişkinizin ilk günlerinde ona güzel görünmek için gösterdiğiniz çabayı, ilerleyen aylarda da sürdürmeye devam edin.

Ailesiyle ve arkadaşlarıyla arayı iyi tutun. Biriyle birlikte olmaya başladığınızda, beraberinde hayatınıza pek çok yeni kişinin daha dahil olacağını bilmelisiniz. Onun en değer verdiği aile bireyleriyle, çocukluk arkadaşlarıyla, zaman zaman iş arkadaşlarıyla aynı ortama girmek durumunda kalabilirsiniz. Özel günlerde annesine atacağınız bir telefon mesajı bile etkili olacaktır.

Ona serbest zaman tanıyın. Sevgili olmanız her günü, her anı birlikte geçireceğiniz anlamına gelmiyor. Erkek erkeğe takılmak istediğinde onu anlayışla karşılayın. Tabii bunu yaparken kendinizi de eve kapatmayın. Siz de çıkıp kız arkadaşlarınızla görüşün, vakit geçirin. Birlikteliğiniz dışında ayrı hayatlarınız olduğu kabul etmek, uzun ilişkilerin en önemli sırrıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.