Hanımlara haberler

Oktay Kaynarca Boşandı

oktay_kaynarca_melek_angunDizilerin ve filmlerin usta oyuncusu Oktay Kaynarca 1 Temmuz 2012 tarihinde evlendiği eşi reklamcı Melek Angun’dan sürpriz bir şekilde tek celsede boşandı. İstanbul 10. Aile mahkemesinde yapılan duruşma sonucunda çiftin birbirinden tazminat talep etmediği öğrenildi.

Boşanma davasını açan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca boşanmak istemesinin sebebi olarak eşinin kıskançlıklarını ve ailesindeki insanları istemediğini dile getirdi. Kız kardeşi Onur Kaynarcayla birlikte yaşayan Oktay Kaynarca eşinin Onur Kaynarca’yı kıskanarak “Ya Onur ya ben demesi” üzerine aralarında anlaşmazlığın çıktığını ifade etti. Oktay Kaynarca’nın eşi ise ünlü oyuncunun kendisine şiddet uyguladığını dile getirdi. İstanbul onuncu aile mahkemesinde görüşülen duruşmada Oktay Kaynarca’nın şoförü Ayhan Demir ve Melek Angun’un arkadaşı Başak Yücel Koca tanık olarak mahkemede dinlendiler. Hâkimin birbirlerine karşı herhangi bir maddi manevi tazminat ya da nafaka talepleri olup olmadığı sorusuna iki tarafta herhangi bir taleplerinin olmadığını dile getirdi.

30 Mayıs 2013 tarihinde görüşülen duruşma sonucunda hakimin kararı üzerine reklamcı Melek Angun gözyaşlarını tutamadı ve parmağındaki yüzüğü çıkararak cebine koydu. Tek celsede boşanan çift severek evlendiklerini fakat anlaşamadıklarını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir