Hanımlara haberler

Ne kadar seviyor ne kadar seviliyorsunuz?

Sevdiğiniz kişiyle güzel bir ilişki sürüyorsunuz, seviyor ve seviliyorsunuz. Peki ilişkide ne kadar birbirinize yakın olduğunuzu ve birbirinizi ne kadar sevdiğiniz merak ediyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Birbirinize olan sevginizi ölçmek aslında sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte hareketlerinizin anlamını bildiğinizde ilişkinin boyutunu da anlamış olabilirsiniz.

Birlikte olmaktan zevk alıyorsanız, kendi hareketlerinizi partnerinizin yaptığını veya kendi tarzınızı partnerinizde görüyorsanız birbirinizi tam olarak benimsemişsiniz demektir.

Arkadaş ortamlarında veya evde partnerinizin yanında oturuyorsanız bu sizlerin birbirinize destek olmak ve zorlukları birlikte aşma hissinden kaynaklanmaktadır. Sevginiz her türlü zorlukta beraber olmanızı sağlayacaktır.

Partnerinizle konuşmadan anlaşabiliyorsanız yani telapati ile hislerinizi birbirinize aktarabiliyorsanız sevgi yolunda epey yol kat etmişsiniz demektir.

Dış ortamda sevgilinizin elbisesini veya saçını düzeltmek sahiplenme hissini ifade etmekle birlikte evde yapılan bu tür davranışlar birbirinize önem verdiğinizi göstermektedir.

Aynı yastığa baş koyduğunuzda partnerinizi kendiniz gibi görüyor ve en ufak temasta bile rahatsız olmuyorsanız bu sizin karşınızdakine tüm benliğinizle güvendiğiniz anlamına gelmektedir.

ne-kadar-seviliyorsunuz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir