Hanımlara haberler

Kış Romantizmine Dair Öneriler

Kış mevsimini sevenlerden misiniz? O halde bu mevsimde harikulade romantizmleri de kaçırmak istemezsiniz. Soğuk havalara inat, harika bir biçimde kendinizi iyi hissederek hoş vakitler geçirebileceğiniz tatta eve kapanarak hayata küsmek yerine, sevgilinizle harika zamanlar geçirmek adına sizlere birbirinden farklı, altın değerinde öneriler…

Kış aylarında boğaz turuna var mısınız?

Hava soğuk ve sizi rahatsız mı ediyor? Olsun, bir atkı bir bere ve eldiven ile kendinizi koruyabilirsiniz. Daha sonrasında ise harika bir boğaz turuna çıkın. İstanbul’un güzelliklerini teknenin kapalı bölmesinde seyir ederek aşık olabileceksiniz bir kez daha ve bir kez daha… 

kis romantizm onerileri
kis romantizm onerileri

Lunapark sadece çocuklar için değil!

Lunaparkın hiçbir şekilde çocuklar için olduğunu iddia edebilecek bir kanıt bulamazsınız. Çünkü lunapark, çocuklar kadar yetişkinler içinde harikulade bir eğlence merkezi, alanıdır. Bunun için flört ettiğiniz, sevdiğiniz insanla beraber eğlenip çocuklar gibi keyif alabilirsiniz. Atış poligonunda da şansınız varsa eğer, bir ayıcık kazanabilir ya da kazandırabilirsiniz.

Karaokeye var mısınız?

Flörtünüzle beraber şarkı dinleyip keyif alacağınız, aynı zamanda da söyleyebileceğiniz hoş ortama ne dersiniz? O halde sizi karaoke yapmaya davet edelim. Çünkü şarkı sözlerini dahi ezberlemeye gerek kalmadan, ekranda ki şarkı sözleriyle beraber ve arka fonda ki şarkının fon müziğiyle sesiniz güzel dahi olmasa tamamen eğlenmek adına bir ortamı yakalayabilirsiniz kendiniz için.

Bambaşka bir romantik yemeğe ne dersiniz?

Güzel bir yemek kursuna yazılabilir; bu sayede aşkınız için hoş, harika yaratabileceğiniz tatlı yemekler yapabilirsiniz. Yemeğin gerçekten de aşk ile bir bağlantısı olmalıdır. İnsan aşık olduğunda yemeden içmeden kesiliyor, bu nedenle sofranızı hoş ve tatlı bir şekilde hazırlayıp yemek kursu konusunda da en soğuk kış günlerinizi bir nevi değerlendirmiş olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada ne giyilir

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Her birey gibi sizlerde yeni ve ilk buluşmalar içerisinde heyecan içinde kalıyorsunuz… Bir yandan karşınızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir