Hanımlara haberler

Kadınlar Erkeklerde Aradığı Özellikler Nelerdir?

Hem kadınların hem de erkeklerin biraz olsun merak ettiği konulardan biri de, kadınlar özünde erkeklerde ne bekler, ne arar, ne ister sorusuların tamamıdır. Dengeli bir kadın, tam olarak ne ister, erkeğe ilgisinin başlaması için beklentiler nelerdir, işte bu tip soruların tamamına kadınların erkeklerde aradığı özellikler nelerdir başlığı altında yanıt vermeye çalışacağız.

kadının erkekten bekledigi özellikler
kadının erkekten bekledigi özellikler

Kadınlar, Eğlenceli Bir Erkek Tercih Eder

Her kadın, canı sıkılmadan vakit geçirebileceği, palyaço gibi değil elbette fakat yerine göre espri yeteneği olan bir erkekle beraber olmak istiyor. Hiçbir şekilde kendisiyle dalga geçilmesi ya da benzer şeyleri isteyen biri değildir kadın. Fakat yanında olduğunda, hem sohbetiyle hem de güldürmesiyle beraber gerçekten de kendini iyi hissettirebilen, eğlenceli erkeklerle beraber olmayı yeğlerler.

Erkek Dediğin Yemek Yapabilmeli?!

Her ne kadar mizah gibi gelse de, erkek yemek yapabilen olmalıdır. Yemek yapabilen erkek, gerçekten de rakiplerine göre bir sıfır önde başlar her şey için. Özgün birkaç tarif biliyor olsanız ve bunları yerine göre çok güzel bir şekilde tarif edebiliyor olsanız bile yeterlidir, unutmayın. 

Erkek Dürüstlükten Yana Olmalı

Bir insan dürüst olmalıdır. Erkek ise her zamna dürüst ve tabi ki tutarlı hareketlere sahip olmalıdır. Bunu ne kadar başarırsa, kadının kendisine bakışı da bir o kadar değişecektir. Ne istediğini bilen bir erkek, kadını da çok iyi şekilde elde edebilir. Hem dürüst hem de tutarlıysanız eğer, gerçekten başarılı bir erkek – kadın ilişkisi içerisinde olabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada ne giyilir

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Her birey gibi sizlerde yeni ve ilk buluşmalar içerisinde heyecan içinde kalıyorsunuz… Bir yandan karşınızda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir