Hanımlara haberler

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Her birey gibi sizlerde yeni ve ilk buluşmalar içerisinde heyecan içinde kalıyorsunuz… Bir yandan karşınızda muhattap olduğunuz kişiyi az tanıyor olmanız hem de kendinizi en iyi ve doğru biçimde ifade etmek adına bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Fakat bazen bu düşünce içerisinde kendimizi abartıyoruz bazen de istemeden de olsa durum stres altına sokarak olduğumuzdan daha sade oluyoruz. Buan engel olabilecek bazı tüyoları aşağıda sizlere özel derlemeye çalıştık.

ilk bulusmada ne giyilir
ilk bulusmada ne giyilir

Şık Bir Yemeğe Giderken…

Akşam, güzel bir yemeğe davetliyseniz eğer ve de akşam yemeğiniz, gerçekten de şık bir restoran içerisinde olacaksanız rahat giyime biraz elveda demenin zamanı geldi demektir. Yüksek platform topluklu yerine daha çok ayakkabı tercihiniz orta boy stiletto ya da kitten heels gibi ayakkabı seçimleri olabilir.

Çanta olarak Clutch y ada omza asacağınız minik bir çanta gerçekten yetecektir Bu gibi yerlerde büyük çanta kullanmaktan kaçınmanız önerilir. Zarif ve biraz da feminen bir görünüm sunacak değerde bluzlarla fark yaratın, kendi tarzınızı ortaya koymuş olun. Vücut hatlarınızı ise göstermek adına bir şeyler yapıyorken, vücut hattınızı kötü gösteren kıyafetlerden de uzak durmayı bilin.

Rahat Bir Yemeğe Giderken…

Bu sefer hem konforun hem de abartının fazla olmadığı, tabi ki elden düşürmemeniz gereken özenli giyimin de ön planda olduğu şekilde bir tercih gerekiyor. Rahat olacağınız bir kot pantolon, tüylenmesi olmayacak şekilde bir kazak ile beraber spor ayakkabı tercihlerinizde de temiz bir ayakkabıyla beraber fark yaratmak mümkündür. Her zaman rahat ve dengeli olup, kıyafetinizle ortama ayak uydurmayı bilmelisiniz.

Sinema, Yemek, Kahve Gibi Bir Aktivite…

Bu gibi bir etkinlik gerçekleştirleceği zamanlarda aktivitelerde bolca yürüme olacağı planlanarak topuklu ayakkabı giyilmemesi önerilir.

Yürüyüş yaparken sizi rahatsız etmeyecek kıyafetlerinizi tercih ederek, bu sorunu aşabilirsiniz. Tabi ki bu konuda önerimiz de, hava durumuna göre giyinmekten kaçınmamanız, buna dikkat etmenizdir. Gerekiyorsa eldiven, şemsiye yanınıza alarak aksesuar olarak da bir nevi kendinizi hazırlamış olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir