Hanımlara haberler

İlişkinizde mutlu olmak elinizde

Yıllar geçmesine rağmen mutluluğunu bozmadan sürdürmeyi başaran çiftler toplumda gıpteyle izlenmektedir. Aslında tüm evliliklerde ve birlikteliklerde olması gereken mutluluğu nasıl koruyabiliriz? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.
Çiftlerin öncelikle birbirlerini tanımaları, nelerden hoşlanıp nelerden sinirleneceğinin çok iyi bilinmesi ilişkide mutluğun en önemli noktalarından biridir.
İlişkide bireyler iş yoğunluğu ve farklı meşguliyetlerinden sıyrılıp en az haftada beş saat birbirlerine vakit ayırarak haz aldıkları aktiviteleri yapmalıdırlar.
Partnerinizin duymaktan hoşlandığı kelimelerin ağzınızdan dökülmesine kesinlikle engel olmamalısınız. İçinizden gelen güzel duyguları samimiyetle karşınızdakine ifade etmeniz partnerinizin ruhunu okşayacaktır.
Çiftlerin sabahları gün içinde yapacakları planlarını ve akşam günlük hayatta yaşadıklarını paylaşmaları bağlılıklarını sağlamlaştıracaktır.
Partnerinizle tensel temastan uzak kalmamalısınız. Mutlu çiftlerin günde en az 1 kere öpüştükleri yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır.
Aranızdaki geçecek tartışmalarda bir tarafın mutlaka anlayışlı davranması ve farklı fikirlere sahip olduklarında partnerinin düşüncesinde haklılık payı olacağını mutlaka düşünmeniz sorunların çözüme ulaşmasını sağlayacaktır.
Partnerizin hayattan beklentilerini ve hayallerini bilmeniz, birlikte ileriye dönük hedefler koymanızı sağlayarak birbirinize bağlanmanızı sağlayacaktır.
Yaşam distürü olarak mutlaka ben değil bizi esas edinmeniz gerekmektedir.

iliskide-mutlu-olmanin-sirri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir