Hanımlara haberler

İlişkide kıskançlık ve güven duygusu

İLİŞKİDE KISKANÇLIK VE GÜVEN DUYGUSU

‘’Birçok ilişkiyi yıpratan ana sebep kıskançlık’’

Kadınların erkekler tarafından en çok mağdur oldukları durum kıskançlıktır. Belki bazı kadınların bu durum hoşuna gidebilir. Ancak kıskançlık çok fazla haddini aşmış ise kadınlara bıkkınlık getirebilmektedir.

Genelde kıskançlık kavramından en çok etkilenen kişiler hanımlardır. 

Erkeklerin sürekli dile getirdikleri cümle ‘’ aşkım seni çok seviyorum ondan kıskanıyorum’’ bu tamamen yalandır. Kıskançlık bazı durumlarda hastalık seviyesine kadar gelebilmektedir. Genelde pek çok erkek kadınlarının tek başlarına eğlenceye çıkmalarına ve gezmelerine karışmaktadır. Bırakın kadınlar özgür kalsın!

İlişkide Kıskançlık ve Güven Duygusu
İlişkide Kıskançlık ve Güven Duygusu

Seven insan kıskanmaz mı canım! Tamamen kurtuluş cümlesi… Genelde kadınlar çabuk kandırılan varlıklardır. Erkeklerde kadınların bu zafiyetinin farkına varmış olmalıdırlar ki her seferinde güzel cümleler kurup ardından yasaklar uygulamaktadırlar.

İlişki de güven duygusunun olması erkekleri kıskaçlık faktörüne doğru itmektedir. Yalnız bunu erkeklere sorduğunuzda size gelen cevap sana sonsuz güvenim var şeklinde olacaktır. Neyse, bugün yasak koyayım yarın bir şekilde telafi ederim diye düşünen erkekler oldukça zeki varlıklardır. Kadınların nelerden hoşlandıklarını ve nelerden hoşlanmadıklarını çok iyi bilen erkekler hataları karşısında kesinlikle hatası yokmuş gibi davranırlar.

Kadınlara tavsiye… Kesinlikle kendinizi ezik olarak göstermeyin. Eğer erkekler her şeyi alttan aldığınızın ve korktuğunuzun farkına varırsa eyvah! Çok çekeceğiniz var demektir.

Başarılı olduğunuzu ve istediğiniz her şeyi rahatlıkla alabileceğinizi onlara yansıtın. Ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu anlarlarsa ulaşılmaz olduğunuz kanısına varırlar. Eğer birinin peşinden koşması gereken kişi varsa o kişi erkekler olmalıdır. Onları peşinizden koşturun ve her istediklerini her zaman vermeyin. Eğer peşinden koşan siz olursanız bu durum bu şekilde yıllar sürene kadar devam edebilir. Kadınlar bir çiçektir kavramını erkeklere aşılamak gerekir öyle değil mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir