Hanımlara haberler
ANASAYFA / İlişkiler / EVLİ ERKEKLER KADINLARA DAHA ÇEKİCİ Mİ GELİYOR?

EVLİ ERKEKLER KADINLARA DAHA ÇEKİCİ Mİ GELİYOR?

Evli erkekler kadınlara daha çekici mi geliyor? Sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Kadınların evli erkekler ile birlikte olma çabasının altında genelde psikolojik kökenli bir sorun yatmaktadır. Başka bir kadının yaşadığı evliliğe göz dikmesinin ve bu dünyadan ayıracağı erkeğin kendisini mutlu edebileceğini sanmanın başka bir açıklaması olamaz.

Evli erkekler ile birlikte olmak isteyen ve bu yönde erkeği baştan çıkartmaya çalışan kadın, her şeyden önce kendisini ispatlama çabasındadır. Başkasının sahip olduğu erkeği etkilemek ve dünyasının altüst etmek düşüncesi kadına” ben bunu bile başardım” deme imkânı sağlamaktadır. Yaşayacağı acıları hesaba katmadan ve başka bir kadının acısı üzerine mutluluk kurmayı hesaplarken, kendisine güveni geri gelmektedir. kadın bu güven karşılığında ruhunu şeytana satmaya çoktan hazırdır.

Bazı durumlarda kadınlar evli erkeklere duyduğu ilgiyi sorumluluktan kaçmak olarak tanımlamaktadırlar. Evli olan bir erkeğin hareket alanı kısıtlıdır ve özgürlüğüne düşkün kadın için sorun teşkil etmez. Kadın bu arada egosunu tatmin eder ve başarı elde ettiğini varsayar. Oysa bu tür ilişkilerde sonunda gözyaşı döken genellikle kadın olmuştur. Evli adamın ya karısı ya da buna sebep olan kadın gözyaşları içinde bu ilişkiye veda etmek durumunda kalır.

Evli erkeler ile ilişki kurmak bekâr bir kadının daha çok kıskançlıkla yaşamasına ve hayatı hem kendisine hem de karşısındakine azap etmesine vesile olmaktadır. İlişkiye başladığı evli erkeği karısından kıskanır, evinde geçirdiği zamanlar için erkeği sorgular ve bunaltır, en sonunda erkek “yeter artık” der, ceketini alır ve gider. gözyaşı döken yine kadın olur.

Evli erkekler ile ilişki kurmak isteyen kadınların unutmaması gereken eski bir söz vardır; “bir erkek ne kadar hovarda olursa olsun, gece kendi yatağında uyumak ister”.

aldat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir